Ivana Trumpová měla ve svém životě několik lásek, tou nejvýznamnější byl ale bezpochyby Donald Trump. S tím se seznámila několik let poté, co v emigrovala z komunistického Československa do Ameriky. Ivana žila v Kanadě, kde se živila jako instruktorka lyžování. Přivydělávala si ale také jako modelka. Jedna z jejích zakázek ji zavedla na pár dní do New Yorku.

Sehnal jí stůl

Právě během návštěvy New Yorku se Ivana rozhodla se svými přáteli navštívit jednu z populárních restaurací. Když ale do podniku všichni dorazili, zklamaně zjistili, že je restaurace plně obsazená a oni si tak na svůj stůl počkají pěkně dlouho. Jak ale píše web Town&Country, Ivany si rychle všiml realitní magnát Donald Trump, které již v té době měl vysoké postavení a byl dobře známou osobností newyorské smetánky. I přes obsazenost restaurace tak Ivaně a jejím přátelům rychle sehnal stůl. Na Ivanu svým gestem zapůsobil. A náklonnost byla vzájemná.

Až na vrchol a pak dolů

Ani ne rok na to se Ivana a Donald vzali a krátce poté se jim narodil jejich první syn Donald mladší. Ivana však nebyla jen ženuškou v domácnosti, ale velmi se angažovala v manželově podnikání a mnozí věří, že to byla právě ona, kdo způsobil vzestup Donalda. Ivana rychle zapadla mezi další vlivné osobnosti a začala si budovat vážené jméno. Kromě práce se ale pochopitelně věnovala i rodině. Kromě syna Donalda se dvojici narodili ještě Eric a Ivanka.

Na první pohled šťastné manželství ale po patnácti letech skončilo, neboť Ivana neunesla, že jí byl Donald nevěrný. Jejich rozvod se hojně řešil v médiích a mluvili o něm snad všichni. Několik následujících let spolu pak už bývalí manželé sotva mluvili a každý si šel svou cestou. Donald se nadále věnoval podnikání a i Ivana prokázala, že je sama nesmírně schopnou a bystrou ženou a dokázala prosadit vlastní byznys.

Nakonec ovšem Ivana Donaldovi odpustila a v posledních několika letech jej považovala za nejbližšího přítele. Často se s ním setkávala a na obou bylo vidět, že je pojí silné pouto. Během pohřbu Ivany Trumpové pak bývalý prezident Spojených států jen stěží potlačoval pláč.

Související články