Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ivana Gottová chrání své dcery. Fanoušci její poslední opatření kritizují

Zdroj: profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (7)

 Ivana Gottová se po smrti svého manžela Karla Gotta chránit jejich dvě společné dcery, co se dá. To dokazuje i fakt, že i přes obrovský mediální rozruch se Charlotte ani mladší Nelly doteď neobjevili v žádném bulváru. Chránit své potomky je pro každou matku přirozené, Ivana je ale prý velmi cílevědomá matka, která obě děvčata vede přísnou rukou.

To potvrdil i manžel Dominiky Gottové, který je strýcem mladých slečen. Finský hudebník se rozpovídal a řekl, že Ivana Gottová ochraňuje dcery až příliš.

"Já myslím, že je ochraňuje až příliš," řekla nedávno Tolkki ohledně výchovy Ivany Gottové. Finský hudebník ovšem s Gottovými nebydlí a tak pravdivost jeho tvrzení nikdo nemůže ověřit. Dle deníku Stars24 ale udělala Gottová gesto, kterým  potvrdila striktní výchovu. Charlotte musela zrušit si Instagram. 

Je skutečně Ivana Gottová přísná, jak se o ní vypráví?

Charlotte Gottová má na svém Instagramu bezmála devadesát tisíc sledujících, jeden čas ale účet úplně zrušila a prý to bylo na přání maminky Ivany.

"Rodina si nepřeje, aby fotografie Charlotte kolovaly na sociálních sítích," vyjádřil se tehdy administrátor stránky. Od té doby došlo sice k obnovení účtu, dcera Karla Gotta na něj už ale nepřidává žádné příspěvky. Fanouškům se samozřejmě Ivanino opatření nelíbí, rádi by svůj idol sledovali i nadále.

Ivana Gottová už během života s Karlem Gottem byla často napadána fanoušky manžela, že ho drží příliš zkrátka. Nejinak to bude i s dcerami, slavná vdova má ale pro své chování vysvětlení. Pokud drží příbuzné "za zdmi," dělá to pouze pro jejich ochranu. Když odmítala přátelé svého muže, věděla, že je smrtelně nemocný, musela si ale projít obdobím nepříjemného obviňování z izolace zpěváka. Pohádkové bohatství, které Gottová získala má bohužel i své stinné stránky, a tohle je jedna z nich...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky