Ivana Gottová přítele má, pravá láska je ale teprve na cestě, říká kartářka

Gottová, Gott
Gottová, Gott
Zdroj: Profimedia
Gottová, Gott

Není tomu dlouho, co zemřel všemi milovaný Karel Gott. Vdova Ivana se teď musí s krutým osudem popasovat sama a postarat se o jejich dvě malé dcery. Oporou by jí podle vědmy Graciely měl být nový muž, ale o pravou lásku prý zatím nejde.

Ivana strávila s Karlem Gottem téměř dvacet let. Byla jediná, kdo ho dokázal zkrotit a ukázat mu, co to znamená rodina. „Ona Gotta opravdu milovala. Vidím tady hodně stresu. Poslední dobou je uzavřená do sebe,“ říká Graciela, co před sebou vidí v kartách.

I když o tom veřejnost neměla ani tušení, sama prý vdova po Gottovi není. „Ivana Gottová vedle sebe někoho má. Na 100% sama není. Nevidím tady lásku, ale nějakého přítele má. Je to muž už z doby, kdy byl Karel naživu,“ vykládá dál Graciela. Je to tedy zřejmě člověk, který Karla znal a dokáže tak pochopit Ivany stesk.

Ivana prý přítele má

S panem tajemným ale nezůstane. “V budoucnu potká dva muže. Ten první bude v jejím věku, ten druhý bude starší o patnáct až osmnáct let. Láska je ale teprve na cestě. Životní partner jí do života jde, ale ještě tam není. Jak říkám, dvořit se jí budou dva, ale je jen na ní, koho si vybere,“ říká vědma, která prozradila, jak se cítí jeho dvě nejmladší dcery – Charlotte Ella a Nelly Sofie.

Pravou lásku teprve potká

„Holčičky na tatínka nikdy nezapomenou. Jedna, pravděpodobně ta starší, s tím hodně bojuje. Je uzavřená, truchlí a její maminka se o ni bojí,“ pokračuje.

„Je na mamince, aby jim řekla, že mají tatínka nechat. Vysvětlit jim, že tatínek nemůže chodit neustále mezi nebem a zemí. Jeho duše nahoře v nebi musí mít klid,“ vysvětluje Graciela, která na konci otočila šťastnou kartu.

„Poslední karta, kterou jsem otočila je nečekaná radost a je tady boží oko. Do budoucna se s tím dětičky tedy smíří,“ prozradila Graciela s tím, že se blýská na lepší časy.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky