Timo Tolkki poslední rok trávil většinu času v Mexiku a s českými médii vůbec nekomunikoval. Nyní se ale finský hudebník rozhodl vydat knihu a proto sám kontaktoval redakci Expres, aby jim sdělil nečekané novinky.

"Na knize dělám s českým právníkem a také s novinářem, který nepracuje v žádném bulvárním médiu. S obsahem pomáhají tři svědci. Kniha se jmenuje Pravda o Karlu Gottovi," informoval manžel Dominiky Gottové zmíněný web se svými plány.

Ve svém díle hodlá Tolkki odkrýt různá tajemství rodiny Gottových, a to prý včetně utajených nemanželských potomků, kterých měl podle Tima zesnulý zpěvák hned několik.

Řeknu kolik měl Karel Gott dětí a s kým

Dominika Gottová již před časem šokovala národ informací, že její otec měl nemanželského syna Huga s milenkou Alicí Kovácsovou. Podle Tolkkiho takových potomků Slavíka běhá po světě několik.

"V knize budu psát o tom, kolik má Karel Gott skutečně nemanželských dětí a s kým. Je jich opravdu hodně. Zveřejním také, co se skutečně dělo za zdmi jejich vily na Bertramce, jak se Karel choval k Dominice a její mamince a předložím jeho tajné policejní záznamy," šokuje Tolkki svým zákeřným plánem.

Finský hudebník navíc naznačil, že nemanželské děti nebudou jediným zarážejícím tématem jeho knihy. "Řeknu také pravdu o jeho sexuální orientaci," sdělil Expresu.

Nemůžu se dočkat, až u soudu předložímě důkazy

Timo Tolkki si je vědom, že za kontroverzní informace v jeho knize nejspíš podá Ivana Gottová na jeho dílo žalobu. Toho se ale hudebník vůbec neobává, naopak je připraven u soudu předložit neprůstřelné důkazy o tom, že jeho tvrzení jsou pravdivá.

"Uvedu na pravou míru, jak se Ivana Gottová živila předtím, než poznala Karla. Každé tvrzení můžeme doložit důkazy a svědectvím," dodal Timo s tím, že se konfrontace se slavnou vdovou rozhodně nebojí.

"Nemůžu se dočkat toho, až u soudu ukážeme své důkazy," uzavřel. Kontroverzní dílo by mělo podle vyjádření manžela Dominiky Gottové vyjít letos v listopadu.

Související články