Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ivana Gottová se pomalu vrací zpět do života: První slova nejznámější vdovy

Ivana Gottová
Ivana Gottová
Zdroj: Profimedia
Ivana Gottová

Ivana Gottová se po smrti manžela téměř rok držela v ústraní a nikterak na sebe nestrhávala pozornost. Nyní se ale pomalu vrací do běžného života. První velkou akci, kterou navštívila, byl koncert skupiny Kryštof. Vdova po Karlu Gottovi také pod dlouhé době promluvila k fanouškům svého zesnulého muže.

Za necelý měsíc tomu bude rok, co nás navždy opustil Karel Gott. Zpěvák bojoval statečně s rakovinou do posledních sil, nakonec ale nemoc byla silnější.

Ivana Gottová se po smutné události stáhla z pozornosti médií a společně s dcerami Charlotte a Nelly se pomalu učí žít bez svého milovaného muže. Gottová uplynulé měsíce ale rozhodně nelenila, musela totiž vyřešit mnoho pracovních záležitostí. Dokončení celovečerního filmu a autobiografické knihy Karla Gotta dalo vdově hodně práce, která ale naštěstí jde do finále.

Velké plány

Na Ivanu Gottovou padla po smrti její manžela veliká zodpovědnost, musí totiž dokončit celožitovní dílo Karla Gotta a to není rozhodně jednoduchý úkol. Gottová chystá pro fanoušky veliký koncert v O2 aréně, nad akcí ale stále visí mnoho otazníků! Kvůli koronaviru totiž hrozí, že se se sálu vpustí pouze omezené množství diváků, jenže tisíce diváků se na koncert vůbec nedostane.

To navíc jediný problém, který Ivanka řeší, posunout musela i vydání velmi očekávané knihy.

"Ještě za svého života dopsal Karel svou autobiografii, kterou postupně skládal z mozaiky vzpomínek, editoval a dopisoval během posledních několika let. Je jedinečná a unikátní. Slíbila jsem manželovi, že knihu dotáhneme obrazově a graficky do takové podoby, se kterou by se ztotožnil a byl by spokojen do posledního detailu," oslovila Ivana Gottová přes Instagram fanoušky jejího manžela.

Odložené vydání knihy

Gottová vysvětlila natěšeným čtenářům, proč musí vydání knihy o pár měsíců odložit. "Většinu fotografií, stejně jako obal publikace a její název spolu se všemi mi, Karel schválil. Snímky se probíral ještě v září minulého roku, kdy už musel svůj čas trávit ponejvíce jen doma ve svém křesle či na lůžku. Po jeho odchodu jsem při třídění archivu nalézala ještě další a další vzácné artefakty a doklady, o kterých jsem okamžitě věděla, že by v knize neměly chybět, a ze kterých, pevně věřím, budou mít manželovi fanoušci radost minimálně stejnou, jako mám já," nalákala vdova na zcela nové materiály o slavném zpěvákovi a následně dodala i omluvu za čekání.

"Je mi upřímně líto, že vás musím zklamat (snad jenom na chvíli), ale po dlouhé a zralé úvaze jsme dospěli k nelehkému rozhodnutí, a to posunout vydání knihy na březen příštího roku. Věřím, že budete mít pro toto posunutí termínu pochopení a rádi si na autobiografii počkáte. Vaše Ivana," uzavřela Gottová. Podle reakcí sledujících ale lehký odklad nikomu nevadí a naopak se skalní příznivci již výsledného díla nemůžou dočkat! Zkrátit čas si zatím můžou fanoušci Gotta v kině, film Karel totiž přichází již na podzim...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU