Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Má Ivana Gottová novou známost? Milostný život slavné vdovy má jeden zádrhel

Ivana Gottová
Ivana Gottová
Zdroj: Profimedia

Od smrti legendárního zpěváka Karla Gotta již uplynul více než rok, během kterého se rodily nejrůznější spekulace o případném budoucím partnerovi vdovy Ivany. Teď se mluví o tom, že novým partnerem Ivany Gottové by mohla být známost z minulosti.

V říjnu loňského roku odešel na věčnost dost možná nejpopulárnější zpěvák Česka Karel Gott. Zanechal po sobě čtyři dcery a manželku Ivanu, která tak zůstala na výchovu dvou dcer zcela sama. A právě kvůli tomu se dlouhou dobu nabízí otázka, kdo jednou zastoupí v rodině Karlovo místo a bude se společně s Ivanou o dcery starat.

Jak píše deník Aha!, podle webu expres.cz je dost možné, že je nový partner Ivany konečně na obzoru! Ale nemusí být tak úplně nový. Podle informací Expresu se totiž jedná o muže, který již v minulosti byl partnerem Ivany. „Láska mezi nimi byla už dříve. Poslední dobou ovšem mezi nimi propuká něco dalšího. Zřejmě jsou napjatí kvůli médiím,” vyčetla z jejich osudu věštkyně Graciela. Problém ale může být také u dětí. 

Ivana Gottová

Úskalím nového vztahu Ivany mohou být dle vědmy také její dcery. „Mladší dcera bude žárlit o mnoho více. Dotyčný si s tím ale poradí a pochopí, že dívka potřebuje otce,” nechala se ještě pro Expres slyšet vědma. I tak podle ní ale může mít vztah naději. 

Je však více než jasné, že to Ivana nebude mít s novou známostí jednoduché. Karel Gott byl velice oblíbený, měl statisíce fanoušků nejen v Čechách, ale i na Slovensku nebo v Německu. A tak je velmi pravděpodobné, že případná známost Ivany bude předmětem velkých spekulací. 

Ivana Gottová, Karel Gott

Fanoušci netrpělivě očekávají příchod dokumentárního snímku Karel do kin. Jeho premiéra byla plánována na 15. říjen, ale kvůli zhoršující se situaci ohledně pandemie koronaviru a uzavření kin byla přesunuta na neurčito. 

Stejně tak se obdivovatelé nemohou dočkat vydání Karlovy autobiografické knihy, kterou zpěvák stačil dopsat ještě před svou smrtí. Její vydání je naplánováno na první čtvrtletí roku 2021. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky