Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Klapalo nám to: Blízký přítel Ivany Gottové prozradil, jaká opravdu je

Ivana Gottová
Ivana Gottová
Zdroj: Profimedia
Ivana Gottová

Ivana Gottová kritiku snáší už léta. Veřejnost ji často obviňuje, že ničila Karlu Gottovi život. Kamarád Mirek Šimůnek si ji ale nemůže vynachválit. Podle něho to byla skvělá kolegyně, se kterou mu to klapalo i po osobní stránce. Není však zdaleka jediný, kdo ji zahrnul lichotkami.

Mirek Šimůnek s Ivanou Gottovou moderoval VIP zprávy a jako kolegyni si ji nemůže vynachválit. Zahrnul ji lichotkami jako dosud nikdo jiný.

„Byla to skvělá kolegyně. Vnímavá, nápaditá, tolerantní. Klapalo nám to i po osobní stránce a stali jsme se přáteli. Jak nás jako moderátorský tandem vnímal její Karel, nevím,“ řekl moderátor dle portálu Ženy.iprima.cz.

„Každý interpret má zázemí a rádce v příslušnících svých rodin, tak tomu bezpochyby bylo i u Ivany, ale nikdy jsem se s ní o tom nebavil. Neptám se na příliš osobní věci druhých. V případě, že mi je chtějí sdělit sami, rád si je vyslechnu,“ doplnil.

Kolegové Gottovou zahrnuli lichotkami

Není zdaleka jediný, který má Gottovou rád. Podle Evy Pilarové měla Ivana velkou zásluhu na tom, že se Gott usadil a založil opravdovou rodinu.

„Skoro nikdo tomu nevěřil, protože Karel předtím vážnou známost nikdy neměl. Myslím si, že udělal velmi dobře. Lidi pomlouvají, ale kdyby někdo měl možnost nahlédnout do toho soukromí, tak změní názor,“ prozradila pro Šíp Pilarová ještě za svého života.

Lepší ženskou si Gott nemohl přát, tvrdila Pilarová

„S Ivanou Gottovou se znám velmi dobře. Ona je nesmírně obětavá ženská a nebýt jí, tak ten Karel tady nebyl už dávno. Je to původně zdravotní sestra. Dokázala mu pomoct. Do poslední chvíle výborná, starala se, pečovala o něj. Lepší ženskou si nemohl přát,“ řekla stejnému zdroji ještě před svým skonem.

Ivana Gottová po jeho boku stála v dobrém i ve zlém. Možná i díky ní se dostal z rakoviny mízních uzlin, která mu byla diagnostikována v roce 2015. Karel Gott zemřel na akutní leukemii 1. října 2019.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky