Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ivana Gottová a movitý Tsoukernik: Jak je to s jejich vztahem ve skutečnosti?

Ivana Gottová
Ivana Gottová
Zdroj: Profimedia
Ivana Gottová

Od smrti Karla Gotta letos uplynou již čtyři roky. Fanoušky zesnulého zpěváka samozřejmě zajímá, zda už Ivana Gottová potkala novou lásku. V minulosti se spekulovalo o tom, že vdova má blízko k movitému majiteli kasina Leonu Tsoukernikovi. Gottová navíc letos oslavila s podnikatelem příchod nového roku, díky čemuž se údajný románek opět začal propírat. Našla snad po bolestivé ztrátě manžela novou lásku?

Ivana Gottová se po smrti svého manžela Karla Gotta drží spíše v ústraní a na veřejnosti se objevuje pouze příležitostně. Vdova s fanoušky komunikuje skrze Instagram, kde udržuje vzpomínku na svého muže, soukromí si ale střeží jako oko v hlavě.

Na Nový rok udělala Gottová po delší době výjimku a vyrazila na party do kasina, kde se sešli české celebrity, například Dagmar Havlová, Jaromír Jágr, Olga Lounová, Michal David, Blanka Matragi a mnoho dalších.

Na akci samozřejmě nesměl chybět majitel podniku, Leon Tsoukernik, který je už delší dobu spojován s krásnou vdovou. Společným večírkem se samozřejmě opět vyrojily fámy ohledně mileneckého poměru Gottové s bohatým podnikatelem. Podle informací Sedmičky je ale vztah této dvojice skutečně pouze přátelský. 

Tsoukernik má manželku

Ivana Gottová si podle jednoho z hostů kasina mejdan velice užila. "Ivana si to na večírku opravdu užívala. Byla uvolněná a v dobré náladě," sdělil výše zmíněnému webu ověřený zdroj a zároveň objasnil, jaký má vdova po Gottovi s Tsoukernikem vztah. 

"Je to úplný nesmysl. Na silvestrovském mejdanu byla s Leonem celou dobu i jeho žena. Leon a Ivana jsou pouze velice dobří přátelé," vysvětlil zdroj Sedmičky a vyvrátil tím veškeré spekulace ohledně údajného románku.

Tsoukernik byl navíc velice dobrým kamarádem Karla Gotta. Dokonce mu půjčil své soukromé letadlo, aby Slavíka dopravil na jeho poslední rodinou dovolenou na Sardinii. Je tedy jasné, že přátelství s vdovou po Gottovi udržuje i po jeho úmrtí. 

Ivana Gottová si nového muže zatím do života nepustila

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky