Ivana Gottová se po smrti svého manžela Karla Gotta drží spíše v ústraní a na veřejnosti se objevuje pouze příležitostně. Vdova s fanoušky komunikuje skrze Instagram, kde udržuje vzpomínku na svého muže, soukromí si ale střeží jako oko v hlavě.

Na Nový rok udělala Gottová po delší době výjimku a vyrazila na party do kasina, kde se sešli české celebrity, například Dagmar Havlová, Jaromír Jágr, Olga Lounová, Michal David, Blanka Matragi a mnoho dalších.

Na akci samozřejmě nesměl chybět majitel podniku, Leon Tsoukernik, který je už delší dobu spojován s krásnou vdovou. Společným večírkem se samozřejmě opět vyrojily fámy ohledně mileneckého poměru Gottové s bohatým podnikatelem. Podle informací Sedmičky je ale vztah této dvojice skutečně pouze přátelský.

Tsoukernik má manželku

Ivana Gottová si podle jednoho z hostů kasina mejdan velice užila. "Ivana si to na večírku opravdu užívala. Byla uvolněná a v dobré náladě," sdělil výše zmíněnému webu ověřený zdroj a zároveň objasnil, jaký má vdova po Gottovi s Tsoukernikem vztah.

"Je to úplný nesmysl. Na silvestrovském mejdanu byla s Leonem celou dobu i jeho žena. Leon a Ivana jsou pouze velice dobří přátelé," vysvětlil zdroj Sedmičky a vyvrátil tím veškeré spekulace ohledně údajného románku.

Tsoukernik byl navíc velice dobrým kamarádem Karla Gotta. Dokonce mu půjčil své soukromé letadlo, aby Slavíka dopravil na jeho poslední rodinou dovolenou na Sardinii. Je tedy jasné, že přátelství s vdovou po Gottovi udržuje i po jeho úmrtí.

Ivana Gottová si nového muže zatím do života nepustila

Související články