Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ivana Gottová má důvod k obavám: Vzpomínkový koncert na manžela v ohrožení

Gottová Ivana
Gottová Ivana
Zdroj: Profimedia
Gottová Ivana

Ivana Gottová po smrti svého manžela měla spousty zařizování s pohřbem, zařizováním hrobu a následně i organizací vzpomínkového koncertu. Nyní je ale práce vdovy v ohrožení, prosincová show se totiž neobejde bez nepříjemných komplikací!

Karel Gott byl velikánem české hudby a i když od jeho smrti uběhlo více než půl roku, fanoušci na něj stále s láskou vzpomínají. Prosincový koncert v O2 aréně na počest svého zesnulého muže už Ivana Gottová plánuje měsíce a samotná organizace celé akce je velice náročná. Během několika hodinové show by měli vystoupit přátelé zpěváka z branže a zlatým hřebem večera by měla být Charlotte Gottová! Jenže, nyní nad celou show visí velké otazníky.

Ivana Gottová má vážné důvody k obavám

Vzpomínkový koncert na počest Karla Gotta měl být událostí roku, koronavirus ale celou situaci velmi zkomplikoval a nyní není jasné, zda bude moci show vzniknout za stejných podmínek, jak bylo původně v plánu.

Maximální kapacita O2 arény je osmnáct tisíc diváků, pokud by ale organizátoři v čele s Ivanou Gottovou měli postupovat podle aktuálních pravidel, na koncert by se dostalo sotva 3500 lidí! Představa poloprázdného sálu nyní dělá slavné vdově velké vrásky na čele.

Dočká se hvězda vzpomínkového večeru?

Aktuální situace s pandemií je taková, že hromadné akce jsou stále omezené na určitý počet osob, a omezen je nadále chod divadel, kin a dalších uzavřených veřejných prostor.

Lidé musí dodržovat dvoumetrový odstup, mít zakrytá ústa a dodržovat všechna nařízená opatření. Problém je, že nikdo neví, jak dlouho bude tento stav trvat.

Pokud by nedošlo k nějakému masivnějšímu rozvolnění, koncert Karla Gotta v prosinci je vážně ohrožen a pro Ivanu Gottovou je to obrovský stres, což prý potvrdil i její známý serveru Blesk.cz! "Ivana má nyní velké starosti, neví, co bude," napsal zmíněný deník. Vdova totiž možná bude muset rozhodnout, zda udělat koncert pouze pro omezený počet diváků, a nebo plánované akce úplně zrušit, což rozhodně nebude lehká volba...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky