Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

VIP večeře Ivany Gottové: Kdo z celebrit na ni dostal pozvánku?

Jiřina Bohdalová, Dagmar Havlová a Ivana Gottová
Jiřina Bohdalová, Dagmar Havlová a Ivana Gottová
Zdroj: Martin Pekarek / CNC / Profimedia
Jiřina Bohdalová, Dagmar Havlová a Ivana Gottová

Ivana Gottová od smrti Karla Gotta intenzivně pracuje na několika projektech, které její muž nestihl dokončit sám. Vdova už vydala autobiografickou knihu, dodělala celovečerní dokument a nyní ji čekají dva obří koncerty v O2 areně na počest jejího zesnulého manžela. Následně má proběhnout utajovaný raut, o kterém informoval magazín Sedmička. Kdo z hostů je na VIP akci pozvaný?

Ivana Gottová poslední roky věnovala veškerý volný čas dílům, které Karel Gott nestihl sám dokončit. Známý zpěvák měl prý o všem jasnou vizi, kterou před smrtí předal své manželce Ivaně, a ta se nyní snaží všechna přání svého muže vyplnit.

"Jsem ráda, že se podařilo uskutečnit i toto manželovo přání. Po úspěšném vydaní jeho autobiografie Má cesta za štěstím a premiéře celovečerního dokumentu Karel, je tento koncert další z projektů, které ještě za svého života sám načrtnul, a my se snažíme jeho představu co nejlépe naplnit," sdělila vdova dle webu ahaonline.cz.

Po koncertu pak proběhne utajený raut v restauraci Lokomotivka. Bude ale pouze pro hvězdné hosty, které osobně vybrala Ivana Gottová.

Utajený raut 

Podle výše zmíněného webu dělá Ivana Gottová všechno pro to, aby v předních řadách O2 areny seděly nejvýznamnější tváře českého showbyznysu.

Jelikož vdova prodala práva na koncert České televizi, která bude záznam vysílat na Nový rok, rozhodla se obsazení hostů nepodceňovat. Gottová proto celebrity zve osobně buďto telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy.

VIP hostům nabízí utajenou večeři formou rautu a proběhne před začátkem koncertu. Na tuto akci budou mít média přísný zákaz. Pro hvězdné hosty bude připraveno občerstvení i během plánované pauzy v půlce vystoupení. Ze seznamu známých osobností se u stolu sejde většina vystupujících, například Lucie Bílá, Marek Ztracený, Monika Absolonová, Richard Krajčo, Leoš Mareš, Dara Rolins, Jiří Suchý a další. 

Na vzpomínkovou akci míří celá řada celebrit

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky