Ivana tehdy ještě Macháčková se poprvé s Karlem Gottem seznámila v roce 1998, jiskra ale z její strany ihned nepřeskočila. Zlatý Slavík si vyžádal její číslo, ona mu ale dala falešné.

Nakonec ale osud chtěl, aby dvojice spolu skončila, a tak se také stalo. Ivana byla první partnerka, se kterou to zpěvák myslel skutečně vážně, a důkazem toho byl okamžik, kdy si ji nastěhoval k sobě na Bertramku.

První společná dcera a první svatba

Vztah ale posunulo na novou úroveň, když světu oznámili, že čekají prvního potomka! Pár let po narození Charlotte se stala nečekaná věc, Gott se poprvé oženil.

Ivana a Karel Gottovi měli krásnou svatbu v Americe, díky čemuž se zcela vyhnuli mediálnímu šílenství, které po jejich oddání propuklo.

Ačkoliv veřejnost měla o Gottové dlouho pochybnosti, svou věrností ke svému muži během let všem dokázala, jak hluboké jejich pouto je! Dlouhé roky byla Ivana zlými jazyky nazývaná zlatokopkou, hlavně kvůli velkému věkovému rozdílu a milionovém majetku zpěváka.

Místo vyvracení pomluv ale Ivana Gottová zvolila jinou taktiku, starala se vzorně jak o svého manžela, tak o jejich dvě dcery, a tím si postupně naklonila fanoušky na svou stranu.

Podpora i v dobách nejtěžších

Velkou dávku empatie a lásky pak dokázala hlavně v dobách, kdy poprvé Gottovi diagnostikovali rakovinu. Byla to právě jeho manželka, která při něm stála a starala se o něj i v nejtěžších chvílích.

Ačkoliv si rodina užívala štěstí, bohužel je vloni na podzim rozdělila vážná nemoc, které zpěvák po dlouhém boji podlehl...

Společné fotografie manželů jsou dalším nezpochybnitelným důkazem, jak moc silné je spojovalo pouto. V naší galerii můžete na Gotta zavzpomínat, a podívat se na krásné okamžiky, kdy byl se svou milovanou ženou a jejich dcerami nejvíce šťastný.