Vedle Karla Gotta to byla i Hana Zagorová, kdo se nesmazatelně vryl do paměti českého národa a kdo byl ikonou české hudební scény. Právě tito dva umělci několikrát vystupovali na jednom pódiu a byli si navzájem nejen skvělými kolegy, ale také přáteli. Hana Zagorová společně se svým mužem Štefanem Margitou strávila s Karlem Gottem a Ivanou Gottovou mnoho krásných chvilek. Není proto divu, že právě vdova po Mistrovi na Haničku vzpomíná jen v dobrém.

Soukromé fotografie

„Na Hanku budeme vždy s láskou vzpomínat jako na okouzlující, milující, pokornou, elegantní, chápavou a přátelskou bytost s báječným smyslem pro humor. Výjimečnou a talentovanou zpěvačku, která za sebou zanechala ohromný hudební odkaz. Jsem vděčná za každou společně strávenou chvíli. Štefanovi a rodině vyjadřuji nejhlubší soustrast. Haničko, děkuji Ti za vše, sbohem,” napsala Ivana Gottová na sociální síti a k dojemnému textu připojila i sérii soukromých fotografií, na kterých je Hana Zagorová zachycena společně s Karlem Gottem.

Znali se léta

Hana Zagorová a Karel Gott se seznámili před mnoha lety a pojilo je skvělé přátelství. Kromě toho se spolu objevovali i na pódiích a bavili fanoušky. Mezi snímky, které Ivana Gottová zveřejnila, se objevuje několik momentů z jejich společných vystoupení, ale také ze soukromí. Nechybí ani například fotka, na které jsou Hana Zagorová a Štefan Margita zvěčněni s dcerami Ivany a Karla Gotta – Charlottkou a Nelly.

Související články