Rozsáhlá rezidence podnikatele a krále českých kasin Leona Tsoukernika oplývá nejen obrovským luxusem, ale také dokonalým soukromím. Vzhledem k tomu, že se nachází na samotě a před případnými nezvanými hosty ji chrání ochranka, se snadno může stát útočištěm těch, kteří nechtějí být absolutně nikým rušeni. A přesně proto se do domu na nějakou dobu po smrti Karla Gotta nastěhovala vdova Ivana a také dcery Charlotte a Nelly.

Zdroj: Youtube

Luxus, kam jen oko dohlédne

Aby mohly Ivana a její dcery nepozorovaně opustit Prahu, přiletěl pro ně tenkrát podle informací Aha! vrtulník, který je do domu Leona Tsoukernika dopravil. Na pozemku patřícímu k domu se totiž kromě bazénu, drahých aut a také jezer nachází heliport.

Interiér domu ale zůstával dlouhou dobu tajemstvím, chodbami sídla se totiž donedávna mohli procházet jen Tsoukernikovi nebližší, mezi které právě Karel Gott s rodinou patřil. Nyní se ale naskytl pohled na přepychový interiér úplně všem.

Vše ukázal videoklip

V panství podnikatele totiž natáčeli videoklip k písní Dávno vím Jan Bendig s Michalem Davidem. „Natáčeli jsme u Leona, mého kamaráda. Dovolil mi, abych to řekl,” prozradil Michal David v pořadu Showtime. Diváci se tak mohli podívat na všudypřítomný luxus pořádně zblízka. K vidění pak byly u drahé vozy, které Tsoukernik vlastní. Kvůli natáčení některé z nich dokonce přeparkoval z garáže na zahradu.

Související články