Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ivana Gottová pořídila dcerám úžasný živý dárek

Ivana Gottová
Ivana Gottová
Zdroj: profimedia.cz

Od smrti legendárního zpěváka Karla Gotta uplynul více než rok. Jak to ale vypadá, po dlouhé době jeho rodina opět září štěstím! Čím Ivana Gottová udělala radost nejen sobě, ale i dvěma dcerám?

Již více než rok se rodina Karla Gotta musí vyrovnávat se ztrátou milovaného manžela a tatínka. Teď ale mají zase o jeden důvod navíc k úsměvu a radosti. Ivana Gottová se totiž podle Aha! rozhodla dcerám Charlottce a Nellince pořídit domácí mazlíčky, a to konkrétně černobílou čivavu a chlupatého biewera!

A je více než jasné, že chlupatí miláčci dělají celé rodině ohromnou radost. Vypadá to, že maminka Ivana podlehla „nátlaku” dcer a pořídila každé z nich roztomilé štěňátko. Podle magazínu Pestrý svět jsou ale pejsci pořádní raubíři. Jakmile se totiž otevře brána, oba vyběhnou se štěkotem ven a rozeběhnou se na všechny strany!

Charlotte a Nella Gottovi Charlotte a Nella Gottovi Zdroj: profimedia.cz

Ve vile na Bertramce také před časem Ivana Gottová našla několik významných artefaktů, které se rozhodla zařadit do autobiografické knihy Karla Gotta, jež zpěvák stačil dopsat ještě před svou smrtí. To podle jejích slov způsobilo opoždění jejího vydání. 

„Po jeho odchodu jsem při třídění archivu nalézala ještě další a další vzácné artefakty a doklady, o kterých jsem okamžitě věděla, že by v knize neměly chybět, a ze kterých, pevně věřím, budou mít manželovi fanoušci radost minimálně stejnou, jako mám já,” napsala před časem Ivana na sociální sítě. 

Charlotte a Nella Gottovi Charlotte a Nella Gottovi Zdroj: profimedia.cz

„Tak široké pojetí a precizní zpracování ovšem vyžadují mnoho času, kterého se nám, i s ohledem na další projekty věnované mému manželovi, bohužel nedostává. Je mi upřímně líto, že vás musím zklamat (snad jenom na chvíli), ale po dlouhé a zralé úvaze jsme dospěli k nelehkému rozhodnutí, a to posunout vydání knihy na březen příštího roku,” pokračovala ještě s vysvětlováním situace. 

Stejně jako kniha, i dokumentární snímek Karel se dočkal zpoždění. Původně měl být v kinech uveden 15. října, ale kvůli pandemii koronaviru a s ní spojeném uzavření kin, se jeho premiéra přesunula na dobu neurčitou. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky