Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ivana Gottová, Dagmar Havlová i další: Karel Vágner slavil ve velkém stylu

Ivana Gottová a Dagmar Havlová
Ivana Gottová a Dagmar Havlová
Zdroj: Martin Pekarek / CNC / Profimedia
Ivana Gottová a Dagmar Havlová

Populární muzikant Karel Vágner oslavil své 80. narozeniny opravdu velkolepě. Na bujarém večírku, kde tekl alkohol proudem a kde se podávaly nejrůznější lahůdky, pochopitelně objevila celá řada přátel hudebníka, mezi nimiž nechyběla ani spousta dobře známých tváří. Mezi lidi po delší době vyrazila i například vdova po Karlu Gottovi, Ivana Gottová. 

Hudebník a hudební producent Karel Vágner patří mezi vůbec nejznámější a nejoblíbenější osobnosti Česka. To bylo ostatně vidět i na jeho oslavě osmdesátých narozenin, kam podle Blesku dorazilo až 300 hostů. Mezi nimi nechyběli blízcí muzikanta a také celá řada známých osobností. Šlo přitom o jednu z mála událostí od pandemie koronaviru, kde se všichni zase znovu setkali a mohli se pobavit. 

Karel Vágner Karel Vágner oslavil 80. narozeniny.  Zdroj: Martin Pekarek / CNC / Profimedia

Krásná Dagmar Havlová i Ivana Gottová

Od smrti svého manžela se Ivana Gottová na veřejnosti prakticky neobjevovala. Fanoušci zpěváka ji mohli zahlédnout v podstatě jen na slavnostní premiéře dokumentu Karel anebo při předávání státních vyznamenání, které vdova po zpěvákovi za svého muže z rukou prezidenta převzala. Teď ji ale mohli vidět zase trochu jinak. Na oslavu kulatých narozenin Karla Vágnera totiž vyrazila čistě za účelem zábavy. A jak je zřejmé ze snímků z události, Ivana byla za pozvání velmi vděčná a společnost lidí si nesmírně užívala. 

U stolu seděla společně s Dagmar Havlovou, která opět dokázala, že zkrátka nestárne, a také herečkou Jiřinou Bohdalovou. Dámy si spolu měly neustále co říct a zářily úsměvy na všechny strany. Bylo poznat, že k sobě mají velmi blízko. 

Ivana Gottová, Dagmar Havlová, Jiřina Bohdalová Dámy si evidentně měly hodně co říct.  Zdroj: Martin Pekarek / CNC / Profimedia

Nechyběl ani Andrej Babiš

Velkolepou oslavu si nenechali ujít například ani Osmany Laffita s partnerem, zpěvák Petr Kolář, Andrej Babiš s manželkou anebo zpěvačka Heidi Janků. A ta se během večera pořádně odvázala. Dokonce se v jednu chvíli chopila mikrofonu, vylezla na stůl a oslavenci zazpívala. Skladba Když se načančám měla mezi ostatními takový úspěch, že ji zpěvačka musela dokonce třikrát zopakovat. Večer si zkrátka všichni užili na jedničku!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky