Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Mluvčí Aneta Stolzová: Gott koncem života nejvíce trpěl útoky na svou ženu

Karel Gott Aneta Stolzová
Karel Gott Aneta Stolzová
Zdroj: Profimedia

Tisková mluvčí Aneta Stolzová prožila s Gottovými několik let a mohla tak nahlédnout pod pokličku jejich soukromého života. Nyní promluvila o těžkých chvilkách, které si Ivana Gottová a Karel Gott museli vytrpět.

Karel Gott byl dlouhé roky svobodným mládencem, o to více ale pro něj znamenala jeho první a jediná manželka Ivana Gottová! Zlatý Slavík se do své Ivanky zakoukal na první pohled, ona mu ale ze začátku odolávala.

Ačkoliv veřejnost věkově nesourodému páru nedávala příliš nadějí, oni dokázali, že láska hory přenáší a prožili společně krásných dvacet let, dokud je nerozdělila smrt...

I přes to se ale našlo mnoho lidí, kteří na Ivaně Gottové nenechali niť suchou! Tisková mluvčí rodiny Aneta Stolzová vzpomíná, jak špatně snášel Karel Gott napadání své manželky!

Karel a Ivana Gottovi to kvůli obrovskému zájmu médii nikdy neměli jednoduché. Rodina se často se stávala terčem různých klevet a asi nejvíce se zrak veřejnosti upíral právě na zpěvákovu manželku Ivanu.

Aneta Stolzová se v rozhovoru pro magazín Dnes rozpovídala o tom, jak těžkou situaci vnímala ona!

„Samozřejmě jsem cítila s Karlem, ale úplně stejně s Ivanou, protože jsem si uvědomovala, co prožívá člověk, kterému onemocní někdo z nejbližších. Dovedete si představit, jaké to je, vyrovnávat se s tím, že váš muž je těžce onkologicky nemocný, a ještě být pod dohledem veřejnosti, která vám leckdy kydá hnůj na hlavu?" odhalila tisková mluvčí, pro které je toto téma velmi osobní. 

Pro Karla Gotta bylo prý nejhorší sledovat, jak média uráží jeho ženu, nemohl s tím totiž nic dělat!

Karel Gott Ivana Gottová Karel Gott Ivana Gottová Zdroj: Profimedia

Urážky své ženy nesl těžce, bral je velmi osobně. Říkal: "Kdo uráží mou ženu, uráží zároveň mě." On jediný věděl, jaká je pravda. Místo aby lidé k Ivaně cítili empatii a uvědomili si, co s dcerkami prožívá, práskali ji bičem do zad, obrazně řečeno. Nemá cenu něco vysvětlovat, někoho obhajovat. Já jsem všechno pozorovala z velké blízkosti, takže vím, co Ivanka pro Karla dělala a jaká obrovská láska mezi nimi panovala," řekla rozhořčená Aneta Stolzová výše zmíněnému deníku.

Po smrti Karla Gotta si ale Ivana Gottová dokázala otočit většinu haterů na svou stranu! Její noblesní chování, a to co dělá pro svého muže i po smrti, postupně všechny přesvědčilo, že většina klevet o ní nebylo založených na pravdě...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky