Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ivana Gottová zveřejnila krátké dojemné video s Karlem jako vzkaz fanouškům

Ivana Gottová
Ivana Gottová
Zdroj: Profimedia

Ivana Gottová se pravidelně stará o to, aby fanouškům připomínala odkaz na tvorbu svého zesnulého manžela. Před Vánoci jim opět dala dojemný dárek a lidem se z toho podlomila kolena!

Karel Gott byl ikonou české hudby a lidé se stále nechtějí smířit s jeho odchodem. Ačkoliv už zpěvák není mezi námi více než rok, fanoušci na něj rozhodně nezapomínají.

Ivana Gottová navíc dělá vše proto, aby posluchačům svého manžela pravidelně připomínala. Kromě toho, že nedávno dodělala s režisérkou Olgou Malířovou Špátovou dokumentární film Karel a dokončuje autobiografickou knihu Gotta, vypouští i videa z dob minulých!

Ivana Gottová

Velikým překvapením před svátky byla nová píseň Vánoční, kterou Zlatý Slavík nahrál pár měsíců před svou smrtí. To ale nebyl pro fanoušky poslední dárek!

 

"Jsou Vánoce, jsou Vánoce jsou Vánoce," notuje Karel Gott ve videu a na jeho posluchače dýchla veliká dávka nostalgie!

Pro mnoho z nás patří k Vánocům neodmyslitelně právě Zlatý Slavík a jeho podání koled, nejen v tomto totiž mistr neměl žádnou konkurenci!

Krátké, ale dojemné video Gotta většinu jeho fanoušků dohnalo k slzám!

Karel Gott dcery

"Takhle se to musí zpívat... Vám všem pro radost a potěšení. Přeji krásný adventní čas. Ivana," napsala Ivana Gottová k videu svého manžela a ihned dostala stovky odpovědí!

"Ivanko moc děkujeme, Vám i holčičkám krásný Advent, myslíme na Vás, Kája nám tu všem moc chybí." "I Vám krásné svátky, běhá mi mráz po zádech a mám slzy v očích," píší dojatí lidé v komentářích na Facebooku.

Domácí broukání Vánoční písně dostalo fanoušky Slavíka doslova do kolen! A není divu, Gott byl zkrátka fenoménem, který lze jen těžko nahradit. Jeho hudba s námi ale naštěstí žije dál!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky