Že vůbec vstoupila na taneční parket, mají na svědomí její kluci - tedy manžel Jan Kraus a syn Jáchym, kteří ji v účasti podpořili. Ona sama se nejprve domnívala, že taneční show není už v jejím věku nic pro ni, nyní je ale ráda, že se nechala přesvědčit.

Redakce Kafe.cz herečku kontaktovala, aby ji vyzpovídala, jak si první soutěžní večer užila. Telefon zvedla značně udýchaná, alespoň ve stručnosti, ale přesto odpověděla. “Užila jsem si to jako už dlouho nic. Teď se ale omlouvám, zrovna mě čeká další trénink,” sdělila veselým a rozesmátým hlasem.

Trémou se Ivana Chýlková netrápí

Jako svůj první tanec před kamerou si s tanečním partnerem Janem Tománkem připravili elegantní waltz a jak sdělila novinářům před dnem D, trému příliš neměla. “Profesionální tanečnice ze mě nebude, jsem herečka, ale učím se a užívám si to,” vysvětlila svůj přístup, který jí umožňuje nenechat se příliš ovládat stresem.

Řada celebrit, které již mají účast ve StarDance za sebou, si nemůže vynachválit blahodárný vliv tance na jejich figuru. Proto také Ivana Chýlková serveru Deník.cz prozradila, jak je v této záležitosti na tom.

“Když jsem šla dělat počáteční medailonky, všichni mi říkali, že hodně zhubnu. Přesto jsem nechtě­la přijít na první trénink a mít tolik kilo, kolik mi zůstalo po covidu. Řekla jsem si, že je musím dát dolů, abych byla v nějaké kondici. Podařilo se mi zhubnout pět kilo. Teď už mám za dobu, co trénujeme, asi další kilo a půl dole. Dál už to rapidně nejde, váha se hezky ustálila,” sdělila s úsměvem.

Související články