Ivana Chýlková se rozhodla zkusit výzvu a zatančit si v oblíbeném pořadu Stardance. Herečka měla velikou podporu ve své rodině.

„Reagovali velmi nadšeně. Všichni jsou přející. I když si z vás utahují, tak za tím není záchvěv zloby, všechno je myšleno s nejlepšími úmysly. A jakékoliv prohry jsou časem vždycky přetaveny ve velkou zábavu. Samozřejmě šli všichni fandit, všichni se rozčilovali nad malým hodnocením a tak dále. Prožívalo se to velkolepě,“ svěřila se Chýlková Lucii Výborné.

Nejvíce prý celou soutěž prožívala sestra hereččina manžela Jana Krause. Ta Stardance sledovala ze zahraničí a nesouhlasila s kritikou poroty.

Nejsem soutěživá

„Eliška, Honzova sestra, sledovala ze zahraničí přímý přenos, rušila kvůli tomu schůzky, co měla ten den,“ pochlubila se Ivana Chýlková, která má se svou švagrovou báječné vztahy.

„A když nám porota dala poprvé málo hlasů, tak to vůbec nepochopila. Říkala, podívej se, já jsem profesorkou na univerzitě a nerozumím tomu. Kdybych takhle klasifikovala své žáky, tak jsou úplně zmatení a nevědí, co mají dělat. Oni vás vychválí a dají vám málo bodů, tamty popohánějí a dají hodně bodů. Čili já už toho mám dost, budu si stěžovat ve Štrasburku,“ dodala herečka s humorem sobě vlastním.


Chýlková prý není soutěživý typ a možná i proto vypadla mezi prvními. „Nejsem soutěživá, to se ukázalo i tady. Když se spustila soutěž, tak jsem neměla ani takové to vzrušeníčko, co mívám před premiérou v divadle. Vůbec. Já jsem se jenom těšila, říkala jsem si, že to bude fajn,“ uzavřela.

Související články