Přestože už nejsou manželé více jak 16 let, jeden druhému z života nezmizeli. Ivan Vyskočil a Anife Vyskočilová zůstali přáteli a rozumí si tak možná víc, než když byli v manželském svazku. Rozhodně ale mají ze svých společně strávených let na co vzpomínat. Kolikrát jde ale o historky, nad kterými se nejeden posluchač pozastaví.

Nedala se zkrotit

„Byla to láska a taky pořádná itálie. Anife měla, a pořád v sobě má, obrovský temperament. Někdy to stálo za to, ale sem tam mi šlo i o život. Ta holka se nedala zkrotit,” začal své vyprávění herec v rozhovoru pro magazín Tina. A rovnou se rozpovídal o momentu, který už asi nikdy nevymaže z paměti. „Docela známá je historka, jak mě jednou v euforii trošku bodla nožem a za pár minut se mě ptala: ‚Nebolí tě nic, Ivánku? Je ti dobře?’,” šokoval známý herec.

Naplno se s ní smál

Ivan Vyskočil ale na svou bývalou manželku i přes nejrůznější přestřelky nedá dopustit. A to i proto, že s ní byla a stále je velká zábava. „Na druhou stranu, abych jí nekřivdil, byla s ní strašná legrace. Anife je děsně šikovná, jednou si třeba ušila šaty, které byly úplně průsvitné, a na intimní místa si našila korálky, aby nebylo nic vidět. Já se pak ve společnosti bavil, jak na ni chlapi zírají,” vyprávěl se smíchem Ivan Vyskočil, kterého dodnes pojí s bývalou manželkou hluboké přátelství. „A dokonce se s ní kamarádí i moje současná dlouholetá partnerka Romana. Tuhle spolu holky šly na společenskou akci, protože já jsem nemohl,” překvapil herec.