Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ivan Vyskočil popsal soužití s exmanželkou Anife, vylíčil i bizarní historku

Anife Vyskočilová a Ivan Vyskočil
Anife Vyskočilová a Ivan Vyskočil
Zdroj: Profimedia
Anife Vyskočilová a Ivan Vyskočil

Je to už 16 let, co se Ivan Vyskočil a Anife Vyskočilová rozvedli, nadále si ale zůstávají velmi blízcí. A to i navzdory tomu, že jejich manželství bylo chvílemi pořádně bouřlivé. Sám herec přiznává, že bylo soužití s Anife krásné, ale také nebezpečné. 

Přestože už nejsou manželé více jak 16 let, jeden druhému z života nezmizeli. Ivan Vyskočil a Anife Vyskočilová zůstali přáteli a rozumí si tak možná víc, než když byli v manželském svazku. Rozhodně ale mají ze svých společně strávených let na co vzpomínat. Kolikrát jde ale o historky, nad kterými se nejeden posluchač pozastaví. 

Nedala se zkrotit

„Byla to láska a taky pořádná itálie. Anife měla, a pořád v sobě má, obrovský temperament. Někdy to stálo za to, ale sem tam mi šlo i o život. Ta holka se nedala zkrotit,” začal své vyprávění herec v rozhovoru pro magazín Tina. A rovnou se rozpovídal o momentu, který už asi nikdy nevymaže z paměti. „Docela známá je historka, jak mě jednou v euforii trošku bodla nožem a za pár minut se mě ptala: ‚Nebolí tě nic, Ivánku? Je ti dobře?’,” šokoval známý herec. 

Naplno se s ní smál

Ivan Vyskočil ale na svou bývalou manželku i přes nejrůznější přestřelky nedá dopustit. A to i proto, že s ní byla a stále je velká zábava. „Na druhou stranu, abych jí nekřivdil, byla s ní strašná legrace. Anife je děsně šikovná, jednou si třeba ušila šaty, které byly úplně průsvitné, a na intimní místa si našila korálky, aby nebylo nic vidět. Já se pak ve společnosti bavil, jak na ni chlapi zírají,” vyprávěl se smíchem Ivan Vyskočil, kterého dodnes pojí s bývalou manželkou hluboké přátelství. „A dokonce se s ní kamarádí i moje současná dlouholetá partnerka Romana. Tuhle spolu holky šly na společenskou akci, protože já jsem nemohl,” překvapil herec. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky