Ivan Trojan s manželkou Klárou Pollertovou ještě nedávno patřili mezi nejstabilnější páry českého showbyznysu. O to více veřejnost překvapilo, když se v posledních dnech začalo mluvit o rozvodu. Dvojice údajně žije již delší dobu odděleně, stále je ale spojují jejich děti.

Trojan má s manželkou čtyři syny, kteří zdědili po slavných rodičích talent. Držitel sedmi Českých lvů není zdaleka jedinou celebritou v rodině.

Jeho otec je herec Ladislav Trojan, bratr uznávaný režisér Ondřej Trojan, manželkou je herečka Klára Trojanová Pollertová a švagrem Lukáš Pollert, olympijský vítěz ve vodním slalomu. A hereckými hvězdami se pomalu ale jistě stávají i potomci Ivana Trojana.

Josef i František hrají od dětských let

Rodina Trojanových vždy držela pospolu a to i co se týká uměleckých projektů. V roce 2003 si tak Ivan Trojan zahrál po boku své ženy Kláry Pollertové v komedii Jedna ruka netleská. O dva roky později herec dostal roli ve veleúspěšné pohádce režiséra Jiřího Stracha Anděl páně, kde si zahráli jeho synové Josefem a František, kteří zde ztvárnili andílky.

Ve filmu Cena za štěstí z roku 2019 se pak před kamerou sešli opět Josef s Františkem a nechyběla ani jejich maminka Klára Pollertová a dědeček Ladislav Trojan.

Josef Trojan pak oslnil svým talentem ve snímku Šarlatán, kde si zahrál svého slavného tatínka zamlada a tvůrci zde obsadili i jeho bratra Františka. Dvanáctiletý Antonín a desetiletý Vašek zatím do světa showbyznysu nemíří, necháme se ale překvapit, jakým směrem se nakonec chlapci vydají.

Manželé Trojanovi údajně chystají rozvod

Související články