Není to tak dávno, co byla šťastná po boku Turka, kterého potkala na natáčení první řady Survivor. Jejich vztah se rozpadl nejspíš díky vzdálenosti. Baloğl byl na pustém ostrově jedním z členů štábu.

Spekulace o novém vztahu přiživil i komentář k fotografii. Herečka ke svému postu připsala emotikon srdíčka. Identitu ovšem neprozradila.

Konec lásky ze Survivoru

Ještě minulý rok se o svém partnerovi z Turecka otevřeně vyjadřovala. Bertuğ Baloğl nedostal vízum do Česka, a tak se vídali jen zřídka kdy. „Myslím si, že podmínky budou ještě horší – kvůli tomu, jak tam dopadly volby,“ řekla ještě v době největší zamilovanosti pro Extra.

Nějakou dobu se snažila bojovat proti obrovské vzdálenosti. Jednu dobu jejich vztahu se dokonce půl roku neviděli a fungovali jako pár pouze přes mobilní telefon. "Je to těžké, ale láska hory přenáší," snažila se být pozitivní.

Po dítěti už netouží

Třiačtyřicetiletá Pazderková je stále bezdětná. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka promluvila o svém postoji k dětem. „Děti jsem si moc přála, ale zůstávala jsem v partnerství, kdy jsem na to přání zůstala sama,“ prozradila v roce 2020.

Před přítelem z Turecka randila s randila s postprodukčním koordinátorem Hynkem Lorencem. „Byli jsme spolu šest let, a prostě se to tak stalo, že jsme zjistili, že bude lepší, když se naše cesty rozejdou. Byla to mírová dohoda,“ řekla v roce 2022 Pazderková pro Showtime.

V ten stejný moment přehodnotila i svůj postoj k mateřství. „Dostala jsem se do fáze, kdy se chci prospat a touha po mateřství mě tak nějak pozvolně opustila. Stala jsem se maminou sama sobě,“ dodala Iva.

Manželství se slavným hercem

Populární komička má za sebou už jedno manželství. S hercem Lubošem Veselým byli svoji tři roky. „Poznali jsme se během představení v Divadle v 7 a půl. Iva byla tehdy na škole, a protože tam hráli její spolužáci z brněnské JAMU, tak se na to chodila dívat. Bylo to divoké období. Tenkrát se dost pilo a pořádaly se večírky po představení. Iva tam chodila se spolužáky, a tak to vlastně vzniklo,“ vzpomínal Veselý v rozhovoru pro Expres.

„Byli jsme spolu dva roky s tím, že Iva dostala nabídku na Fidlovačku, takže jsme vlastně už rok poté, co jsme se stali manželi, bydleli odděleně. Já v jejím bytě v Brně, který poté vyměnila za pražský, a ona v Praze. Viděli jsme se pak třeba jen dvakrát nebo třikrát do měsíce a často jen na otočku, takže jsme spolu de facto nežili, ani jsme nefungovali jako partneři,“ prozradil detaily jejich manželství.

Herec dokonce přijal příjmení slavné komičky. Měl k tomu pochopitelný důvod. „Já už tehdy dlouho uvažoval o tom, že jsou minimálně dva známí Lubošové Veselí, tak jsem si tam chtěl něco přidat. Přemýšlel jsem dokonce i o Xaverovi! V tom mě Luboš Xaver Veselý předběhl. Pak jsem si řekl, že Pazderka se mi líbí, a Iva si navíc nechtěla měnit příjmení. Přejmenoval jsem se tedy na Luboše Pazderku Veselého,“ dodal.

Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, že byla Pazderková vdaná rovnou dvakrát. Její druhým manželem měl údajně být komik Lukáš Pavlásek.

Po několika letech mlžení šli s pravdou ven. Přiznali, že si své manželství vymysleli a všichni jim na to skočili.

Související články