Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Iva Pazderková skončila na kapačkách, zdravotní problém týdny přecházela

Iva Pazderková
Iva Pazderková
Zdroj: Profimedia
Iva Pazderková

Iva Pazderková si tak dlouho zahrávala se zdravím, až ji nečekaně zradilo. Herečku museli v bolestech převézt z natáčení rovnou do pražské nemocnice v Motole. Odtud se ozvala svým fanouškům a prozradila, o jakou šlo diagnózu.

Iva Pazderková skončila den po oslavě svých 42. narozenin v péči lékařů. Jak herečka přiznala na svém Instagramu, již delší dobu měla bolesti, které ale kvůli pracovním povinnostem přecházela. To se jí ale nakonec vymstilo.

"Předevčírem jsem oslavila 42, včera od rána pracovala a už týden si říkala, že ten věk je nějak sakra znát... Ve skutečnosti se moje ledviny s obrovským zápalem rozhodly hrát kámen - nůžky - papír, jen tedy naštěstí vynechaly ty nůžky a papír. To bych asi už vážně nedala. Stejně vyhrály. Bolest v mém životě včera vážně získala nový rozměr. Z natáčení jsem rovnou svištěla do Motola," popsala Pazderková celou událost a přidala fotografii z nemocničního lůžka.

Pazderková se teprve nedávno vrátila z reality show Survivor a extrémní podmínky na ostrově její dlouhodobé problémy se zdravím ještě zhoršily. Herečka si od lékařů musela vyslechnou pokárání za svou nezodpovědnost.

Neodkládejte vyšetření, máte to jednoduché

"Zopakovali mi už po stopadesáté, že k lékaři se chodí hned a že vydržet velkou bolest a horečku a přecházet záněty a kameny není flex. A já teď musím ležet, sypat různé medicíny a nemůžu týden pracovat. Takže si laskavě vezměte ze mě příklad, a pokud něco přecházíte, nebo odkládáte vyšetření, neodkládejte. Vždyť to máme tak jednoduché," vyzvala Iva Pazderková své sledující, aby nepodceňovali své zdraví.

Na závěr poprosila opět Pazderková o finanční pomoc pro lidi na Ukrajině, kteří jsou aktuálně odříznuti lékařské pomoci. Herečka se angažuje ve sbírkách pro válkou zasaženou zem od samého začátku a místo dárku k narozeninám požádala fanoušky o peníze pro potřebné.

"Kdo to jednoduché nemá, jsou lidé na Ukrajině, kteří se v nemocnici o svůj život bojí dvojnásob. A na to jsem včera myslela opravdu hodně. Tak kdybyste mi ještě opožděně chtěli dát dárek, tady je číslo účtu, které zřídil zastupitelský úřad Ukrajiny v ČR a finance budou použity na nákup obranného materiálu," dodala Iva, kterou teď čeká několikadenní klid na lůžku. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky