Cesta Ivy Kubelkové za opravdovou láskou rozhodně nebyla procházka růžovým sadem. Jeden z prvních vážných vztahů prožila uhrančivá kráska s našim nejznámějším hokejistou, Jaromírem Jágrem.

Dvojice se seznámila v roce 1996 na večírku v Paláci kultury a vydrželi spolu téměř tři roky. Jedním z důvodu rozchodu bylo i to, že Iva prý v té době nezvládla žít s profesionálním sportovcem a neviděla po jeho boku budoucnost.

Kromě toho se spekulovalo, že Jágr nebyl zralý na vztah a prsty v rozchodu měla mít údajně i jeho maminka.

Dalším osudovým mužem v životě Kubelkové byl závodník Martin Koloc. Ani tento románek ale neměl šťastný konec.

Se sportovcem zažila moderátorka pořádně bouřlivý vztah. Koloc byl známý svou láskou k opačnému pohlaví a Iva ho dokonce přistihla v choulostivé situaci s jinou ženou.

"Neznamená to samozřejmě, že bychom žili jako bratr a sestra. Ale pokud si partneři vyhovují jen jako milenci a nemají si pak o čem popovídat, je to špatné. Partner musí být člověk, se kterým si máte co říct, se kterým můžete probrat své starosti," vysvětlila tehdy Kubelková v rozhovoru pro časopis Story.

Krátce po rozchodu měl Koloc rychlý románek s moderátorkou Lucií Výbornou, kterou pozval na Seychely, ta ale jeho nabídku nepřijala a závodník odjel sám.

V exotickém ráji nakonec potkal svou životní lásku, Miss Seychely Jovanah, se kterou má dvojčata.

Partnerské štěstí našla Iva Kubelková až po boku Georga Jiráska, se kterým má dvě dcery a poprvé ho potkala před mnoha lety na jeho chalupě, kam přijela se svým tatínkem.

Jde trochu o to, co nejdříve sundat růžové brýle

Recept na spokojený vztah je prý hlavně odložit sobeckost a s partnerem si být za všech okolností vzájemnou oporou.

"Prostě jde trochu o to, co nejdříve sundat růžové brýle zamilovanosti a naučit se neegoisticky milovat. Nemyslet ve vztahu jen na sebe a pochopit, že milovat někoho neznamená ho vlastnit nebo ovládat, no a do toho to chce někoho, kdo je vám oporou a inspirací," prozradila Kubelková před časem webu ahaonline.cz svůj recept na spokojený vztah.

Svému milovanému muži loni Iva poslala na Instagramu zamilovaný vzkaz, který přidala ke společné fotografii.

"Hezký svátek zamilovaných vám přeji. I po devatenácti letech vztahu může být člověk zamilovaný, jsem vám chtěla jen říct. A nenechte si od nikoho do lásky kecat. Kdo by vám asi tak mohl dobře poradit? Jen vy cítíte, co si potřebujete prožít a proč, tedy pokud nad tím trošku přemýšlíte a pokud ne, pokud jdete střemhlav vpřed, taky varianta, která sice občas trochu víc bolí, ale je úplně stejně hodnotná. Takže láskou vpřed," napsala Kubelková. Nezbývá než dvojici popřát mnoho štěstí i do budoucích let.

Související články