Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Iva Kubelková dorazila do Varů s dcerami: Obě krásky jsou ozdobou přehlídek

Iva Kubelková s dcerami
Iva Kubelková s dcerami
Zdroj: Profimedia
Iva Kubelková s dcerami

Iva Kubelková dorazila do Karlových Varů na filmový festival v doprovodu svých dcer Natálie a Karolíny. Starší z dívek se blýskla na přehlídce Beaty Rajské a všem přítomným předvedla, že v sobě nezapře modelkovské geny po slavné mamince.  

Iva Kubelková byla jednou z hvězdných hostů přehlídky návrhářky Beaty Rajské na karlovarském filmovém festivalu. Moderátorka si na tuto akci oblékla pudrový overal, ve kterém vynikly její dokonalé křivky a rozhodně byla ozdobou večera.

Jako doprovod si vzala Kubelková dceru Karolínu a společně s ní podpořila starší Natálii, která na události byla v roli modelky.

"Včera na otočku Vary, abychom se s Karolínou podívaly na Natálii na přehlídce pro Beautu Rajskou. Bylo to krásný, jako vždy, a dnes už se na vás těším v Showtimu a zítra zase Vary a pak Vary a pak Showtime a pak zase Vary a Vary a pak Showtime. Prostě vidíme se tady u mě na Instagramu nebo ve Varech nebo na Primě," napsala Kubelková k selfie s Karolínou. Ta za svou starší sestrou ovšem nezůstala pozadu.

Kubelková má doma dvě nástupkyně

Jak Iva Kubelková avizovala na svém Instagramu, do Varů se po krátkém skoku v Praze opět vrátila.

Tentokrát se na přehlídkovém mole ale ukázala nejen Natálie, ale i její sestra Karolína, která též podědila po mamince krásu i vztah k modelingu.

"Vary a tentokrát holky na přehlídce pro Debbie Brown. Užíváme léto a KVIFF, děkujeme," pochlubila se dvojnásobná maminka snímkem obou dcer "v akci". Nutno říct, že oběma slečnám to velice slušelo, stejně jako jejich slavné mamince, která vypadala spíše jako jejich starší sestra. 

Obě dcery Kubelkové se věnují modelingu

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky