Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zamilovaná dcera Ivy Kubelkové pěje ódy na Mišíka: Rodina ho přijala

Adam Mišík a Natálie Jirásková
Adam Mišík a Natálie Jirásková
Zdroj: Profimedia
Adam Mišík a Natálie Jirásková

Adam Mišík a dcera Ivy Kubelkové, Natálie Jirásková, jsou novým párem českého showbyznysu. Teprve sedmnáctiletá modelka propadla kouzlu extravagantního zpěváka a evidentně je do něj až po uši zamilovaná. Co ale na vztah s o osm let starším chlapcem říká její slavná maminka?

Adam Mišík a Natálie Jirásková spolu randí teprve krátce, svůj vztah ale berou natolik vážně, že došlo i k seznámení s rodinou. Iva Kubelková se navíc se svým potenciálním zeťákem zná o mnoho déle, než její dcera.

"S její maminkou se znám dokonce déle než s Natálií," přiznal zamilovaný Mišík Blesku. S Natálií se zprvu začali vídat pouze na přátelské rovině, nakonec ale mezi nimi přeskočila jiskra.

"Dali jsme se dohromady tak, že jsme se začali pomalu vídat. Chodili jsme na kafe a z toho vznikl vztah. Bylo to čistě soukromě mezi námi. Jsme spolu chvilku. Je to čerstvé," svěřila se Jirásková webu Extra.

Adam už je v rodině 

Ačkoliv by některé maminky mohly své dcery před přelétavým Adamem Mišíkem chránit, Iva Kubelková ho poměrně rychle přijala do rodiny, alespoň podle zamilované Natálky.

"Adam je už v rodině, s maminkou se znal dřív. Něco spolu natáčeli. Rozumíme si takhle všichni a jsem ráda, že ta rodina ho přijala," pěje Jirásková ódy na svého nového přítele. 

Z fotografií pořízených na karlovarském filmovém festivalu, kde se Kubelková s Mišíkem sešla u jednoho stolu, to opravdu vypadá, že mezi nimi panují přátelské vztahy. Postelí mladého Mišíka už ovšem prošla celá řada krasavic a žádný z románků neměl dlouhého trvání. Necháme se tedy překvapit, zda mu to s Natálií tentokrát klapne.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky