Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velké intimní přiznání Heleny Houdové: Koučka posvátné sexuality miluje ženy

Helena Houdová
Helena Houdová
Zdroj: Profimedia
Helena Houdová

Kdo by neznal bývalou miss a sexuální guru Helenu Houdovou, která žije po rozvodu se svými dětmi kočovným životem a učí je doma. Nyní všemu kráska nasadila korunu, když se na Valentýna svěřila světu, že vlastně miluje ženy.

Helena Houdová už neví coby. Nejen, že nabízí za neuvěřitelné peníze online semináře sexuality, kde sice slibuje intimní prostředí a pochopení, ale nakonec setkání probíhá v počtu několika desítek, někdy i stovek žen, jimž Helena posílá na dálku sílu a lásku. Většina nešťastnic, která nemalé peníze zaplatila, se ke slovu vůbec nedostane, nemluvě o těch, které čekaly otevřenou náruč Heleny a stydí se mluvit o svých největších problémech před tolika cizími ženami.

Helena problém se studem rozhodně nemá. Na Valentýna se rozhodla přes Instagram sdílet se svými sledujícími, že si něco uvědomila a že to chce říct světu.

Miluju ženy jako sestry, přítelkyně i spolutvořitelky

„Je na čase, abych udělala zpověď. A oficiální den lásky mi připadá jako ideální pro otevření mého srdce. Přiznávám, že miluju… Ženy. A nejen, že je miluju, ale jsem jimi láskyplně posedlá. Miluju s nimi být. Miluju s nimi tvořit. Miluju s nimi tančit a zpívat. Miluju s nimi stát v kruhu a léčit jedna druhou i svět okolo. Miluju je jako sestry, přítelkyně i spolutvořitelky,“ rozpovídala se blondýnka o svém vztahu k něžnému pohlaví.

Bývalá modelka se dále rozepisuje o tom, jak oslavuje každou ženu a jak pro ni jsou zrcadlem a inspirací. Ženy jsou podle ní těmi, kdo rodí nové životy, starají se o staré a vychovávají mladé. 

Pracovala pro taková slavná jména jako Chanel nebo Dior

„My jsme matkami Nové Země založené na lásce a jemnosti. Ne na strachu. My dáváme život. A vše cítíme,“ rozohnila se a své vyznání ukončila ve velkém stylu. „Miluju vás, sestry. A jsem tak šťastná, že jsem si vyléčila rány soutěžení a srovnávání se s vámi. Každá z vás je mnou. A já chci, abychom vyhrály spolu. Každá z nás. Miluju ženy. A jsem na to hrdá. S láskou, Helena.“

Jak se tak zdá, Houdové už asi nejspíš definitivně přeskočilo, což čiší z jejího Instagramu dost často. Kde je ta dívka z Plzně, která vystudovala kulturní antropologii a zaujala porotu Miss ČR a roku 1999 se stala nejkrásnější dívkou Česka? Už tehdy měla velké sociální cítění. Následně jako modelka prorazila v zahraničí a pracovala pro taková slavná jména jako Chanel nebo Dior a objevila se na obálkách časopisů Vogue, Marie Claire či Elle.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky