Inna Puhajková se narodila na Ukrajině a s rodiči se přistěhovala do Čech v devadesátých letech. Otec moderátorky je Ukrajinec, a proto mají v zemi stále mnoho příbuzných.

Hvězda sportovních zpráv na TV Nova je z událostí posledních dní naprosto zděšená.

"Možná jsem naivně doufala, že na nejhorší nedojde, ale došlo... Ano, mám strach, mám strach, co všechno se bude dít, strach o všechny nevinné lidi, ale nechci, aby někdo litoval mě," ozvala se Puhajková fanouškům na Instagramu. Moderátorka přiznala, že raději ani nesleduje aktuální záběry z války, protože ji to dohání k slzám.

Pořád bych brečela

"Je mi obrovsky líto všech těch bezmocných lidí, kteří teď zažívají naprosté peklo. Upřímně se na to nemůžu vůbec dívat, protože bych pořád jen brečela. Kdo poznal Ukrajinu, tak ví, jak úžasná země to je a jak úžasní, srdeční a laskaví a vstřícní lidé tam žijou," svěřila se zoufalá Puhajková svým sledujícím.

Rodina moderátorky je zatím v bezpečí, protože se nenachází v místě bombardování a útoků, přesto ale Inna neskrývá veliké obavy.

"Moji příbuzní jsou naštěstí v pořádku a snad i v bezpečí, žijí na západě Ukrajiny, kde je zatím klid a k odstřelování by tam ani nemělo dojít. Ale nikdo neví, co bude," dodala zarmoucená hvězda. Podobné starosti zažívá ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko, která má také na Ukrajině příbuzné.

Inna Puhajková má velikou starost o své nejbližší