Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krásná Puhajková po rozchodu s Rákosníkem: Volnosti si užívá dosyta

Inna Puhajková
Inna Puhajková
Zdroj: Profimedia
Inna Puhajková

Moderátorka Inna Puhajková je po rozchodu s manažerem Rákosníkem stále bez partnera. I na finále České Miss Essens přišla v doprovodu kamarádek a na nový vztah prý zatím nemá náladu ani čas. 

Inna Puhajková se před půl rokem v tichosti rozešla s manažerem Jiřím Rákosníkem, se kterým randila od roku 2020. Šestatřicetiletá kráska zažila zklamání v lásce a aktuálně prý partnera neshání.

"Mám hodně přátel kolem sebe, kteří mi jsou skvělou oporou, skvělými společníky v mém volném čase, ale vážný vztah teď momentálně nemám a upřímně ani nehledám," svěřila se Puhajková Expresu.

Moderátorka má za sebou několik vážných vztahů, všechny ale skončily podobným scénářem. 

Smůla v lásce

Inna Puhajková byla v minulosti vážnou přítelkyní Jaromíra Jágra. Moderátorka randila s hvězdným hokejistou dlouhých šest let a všichni fanoušci věřili, že se právě ona stane první paní Jágrovou. Pak ale přišel nečekaný rozchod.

Puhajková se následně pokoušela nalézt štěstí v náruči fotbalového obránce Petra Tlustého. Vztah ale po nějakém čase vychladl a kráska okouzlila manažera a milovníka hokeje Jiřího Rákosníka. Místo dětí a svatby ale došlo na další krach. 

Puhajková informaci tajila dlouhých 6 šest měsíců a potvrdila ji teprve nedávno. Necháme se tedy překvapit, kdo nakonec získá srdce hvězdy ukrajinského původu.

Inna Puhajková je aktuálně bez partnera

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky