Inna Puhajková se před půl rokem v tichosti rozešla s manažerem Jiřím Rákosníkem, se kterým randila od roku 2020. Šestatřicetiletá kráska zažila zklamání v lásce a aktuálně prý partnera neshání.

"Mám hodně přátel kolem sebe, kteří mi jsou skvělou oporou, skvělými společníky v mém volném čase, ale vážný vztah teď momentálně nemám a upřímně ani nehledám," svěřila se Puhajková Expresu.

Moderátorka má za sebou několik vážných vztahů, všechny ale skončily podobným scénářem.

Smůla v lásce

Inna Puhajková byla v minulosti vážnou přítelkyní Jaromíra Jágra. Moderátorka randila s hvězdným hokejistou dlouhých šest let a všichni fanoušci věřili, že se právě ona stane první paní Jágrovou. Pak ale přišel nečekaný rozchod.

Puhajková se následně pokoušela nalézt štěstí v náruči fotbalového obránce Petra Tlustého. Vztah ale po nějakém čase vychladl a kráska okouzlila manažera a milovníka hokeje Jiřího Rákosníka. Místo dětí a svatby ale došlo na další krach.

Puhajková informaci tajila dlouhých 6 šest měsíců a potvrdila ji teprve nedávno. Necháme se tedy překvapit, kdo nakonec získá srdce hvězdy ukrajinského původu.

Inna Puhajková je aktuálně bez partnera

Související články