Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Marfuša z Mrazíka: Inna Churikova své popularity využívá na sociálních sítích

Marfuša z Mrazíka: Na stará kolena je zní influencerka
Marfuša z Mrazíka: Na stará kolena je zní influencerka
Zdroj: Flickr.com

Za tři roky jí bude osmdesát, ale má svůj vlastní Facebook, Instagram i TikTok. Herečka, kterou v Čechách známe především jako ošklivou Marfušu, Inna Churikova, je stále plná energie a patří mezi nejoblíbenější ruské herečky všech dob. Co dělá dnes?

V Rusku má tato žena stále plnou pozornost. Novináři sledují, jak vypadá její zdravotní stav, nebo se snaží sehnat její vyjádření, když zemře některý z jejích kolegů. Patří mezi hlavní ruské celebrity – lidé nechodí na představení kvůli tématu, ale protože v něm hraje právě Inna. Podle ruských médií herečka zahraje cokoli. Babu Jagu i královnu Alžbětu. Když Churikova studovala na škole Schepkinsky, učitelka Veniamin Ivanovič Tsygankov o ní řekla: „Buď je blázen, nebo je génius.“ Toto dilema vyřešili diváci a ačkoliv to Inna prý nemá ráda, lidé o ní mluví jako o „velké ruské herečce.“ (Zdroj: www.kp.ru, říjen 2015)

Za tři roky jí bude osmdesát, ale má svůj vlastní Facebook, Instagram i TikTok Za tři roky jí bude osmdesát, ale má svůj vlastní Facebook, Instagram i TikTok Zdroj: Profimedia.cz

Svou popularitu Inna zatím naplno využívá právě na sociálních sítích. V červenci například na Facebooku uspořádala online charitativní kreativní večer, jehož výtěžek šel na oddělení Nadace umělců. Jedná se hlavně o stárnoucí pracovníky ruských divadel, kteří v dnešní době nemají práci. Během večera se vzpomínalo na její kolegy nebo na představení, kde hraje Alžbětu II. Podle ředitele divadla Lenkom Marka Varshaverova stačí, aby si Inna vybrala jakoukoli hru, která se jí líbí a divadlo ji uvede. Tak velkou moc nestárnoucí herečka má. (Zdroj: https://ncomment.com, červenec 200)

Zdravotní problémy se ale ani jí nevyhýbají. Především se zlomeninami má problém. Stačí málo a hospitalizace v nemocnici je na světe, jako se to stalo minulý rok, kdy při zkoušce v divadle zakopla a zlomila si obě paže. Stále se však snaží udržet pozitivní mysl a propagovat své filmy a představení na sociálních sítích a v médiích. Pro ruský Forbes navíc řekla: "Nyní probíhá nějaká reorganizace světa a navíc má tento virus směšný název´korona´(koruna, monarcha, král, královna). Naše domácí uvěznění je důvodem k přemýšlení o budoucnosti a o tom, co lidem stojí za to udělat dnes a nenechávat to na zítřek" (Zdroj: www.forbes.ru, červenec 2020)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky