Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Richard Genzer ukázal skrytý talent: Parodie na Hanu Zagorovou roztřásla bránice

Richard Genzer
Richard Genzer
Zdroj: FTV Prima
Richard Genzer

V nejnovější epizodě zábavné show Inkognito bude opět pořádně veselo. Bavič Richard Genzer se totiž rozhodne všem ostatním ukázat, jak paroduje známou zpěvačku Hanu Zagorovu. Z jeho grimas a řeči zbytek panelistů i sám moderátor Libor Bouček lehnou smíchy!

V dalším dílu zábavné show Inkognito, který odvysílá televize Prima ve čtvrtek 5. 6., ukáže Richard Genzer, jak paroduje Hanu Zagorovou. Jeho grimasy působí víc než komicky a zbytek hádajících se nedokáže udržet a bude řvát smíchy. Smíchy se válí i Libor Bouček a samozřejmě také diváci. Ale pozor! Ač by se mohlo zdát, že tímto může Richard Genzer paní Zagorovou dehonestovat, není tomu tak!

Parodii sebe sama zbožňuje i Zagorová

„Aby nedošlo k mýlce, Richarde, řekni, že vždycky, když potkáš Hanu Zagorovou, ona tohle po tobě chce,“ žádá Richarda o uvedení věcí na pravou míru Jakub Prachař. Zjevně už nestojí o to, aby se jejich vtípky zase někdo cítil uražen a dotčen. „Ano, já takhle předvádím Hanu Zagorovou pro Hanu Zagorovou. Vždycky když mě potká Štěfan Margita, tak říká ‚pojď se mnou, musíš udělat Haničce Zagorku‘, a já tedy jdu před Hanku a předvedu, co umím. 

Oba vždycky tleskají a smějí se tomu,“ vysvětluje Richard. Paní Zagorová má zjevně smysl pro humor a umí se zasmát sama sobě. A to se cení! Tuto vzácnou vlastnost většina lidí showbyznysu postrádá. „A až se naučím Margitu, bude za mnou chodit Hanka, heč!“ dodává Richard s humorem sobě vlastním.

Premiérový díl pořadu Inkognito sledujte ve čtvrtek večer na Primě!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky