Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Panika v zákulisí pořadu Inkognito: Had vystartoval po redaktorce

Inkognito
Inkognito
Zdroj: TV Prima
Inkognito

V další epizodě pořadu Inkognito bude pořádně veselo. Hostem bude totiž tanečnice s hady, která nejprve vyděsí k smrti moderátorku CNN Prima News a následně odhalí skryté touhy Libora Boučka i dětské vášně Jakuba Prachaře!

Hostem čtvrtečního Inkognita, jehož povolání bude hádat čtveřice celebrit, bude tentokrát tanečnice s hadem, která předvede přímo ve studiu vystoupení se zvířecím kamarádem.

Nezapomenutelný zážitek to byl pro všechny, kteří se natáčení pořadu zúčastnili.

Především však pro redaktorku CNN Prima News, Karolínu Oehmovou, zůstane tento okamžik zapsán v paměti navždy. V momentě, kdy v rámci reportáže dělala rozhovor s tanečnicí, se had rozhodl pro bližší seznámení! Hroznýš královský začal prozkoumávat nejprve mikrofon a následně si vlezl i na Oehmovou, která se sice snažila být statečná, nicméně na její tváři byl patrný takřka smrtelný strach, který marně zastírala úsměvem. Nikdo z přihlížejících jí tento zážitek rozhodně nezáviděl.

Libor Bouček tanečníkem s hady? Změnu nevylučuje

Libor Bouček byl setkáním s hadí tanečnicí ovlivněn dokonce natolik, že začal uvažovat o změně povolání. "Jestli bych si chtěl v budoucnu vyzkoušet nějaké povolání, tak je to tanec s hady," přiznal se známý moderátor.

O Boučkovi je známo, že mu jde vše, čeho se dotkne. Jak se mu ale povede, v pro něj zcela neznámé disciplíně? "Tanec s hady mě zaujal natolik, že jsem se rozhodl tímto směrem ubírat. Doufám, že v tom najdu uplatnění. Už jsem zkoušel všechno a toto by konečně mohla být profese, které mně bude sedět," okomentoval s humorem sobě vlastním.

Hadí sympaťák nadchl ve studiu všechny přítomné a slavní účastníci Inkognita se s ním přišli dokonce seznámit blíže. Jakub Prachař při této příležitosti zavzpomínal na své dětství, kdy byl vášnivým chovatelem hadů. Jak seznámení s netradičním mazlíčkem probíhalo se můžete podívat ve videu v úvodu článku, celý díl pak na TV Prima ve čtvrtek od 21:35.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU