Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vévodkyně Meghan rodí už za pár týdnů, přípravy na událost roku vrcholí

Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (13)

Za měsíc se královská rodina rozroste o dalšího člena. Lidé jsou posedlí očekáváním a bedlivě sledují všechny detaily, aby rozluštili hádanku dřív, než přijde skutečné řešení.

Co se narodí?

Britští sázkaři mají jasno a královskému páru prorokují dvojčata. Princ Harry se nechal už několikrát slyšet, že by rád přivítal holčičku. Jeho otec princ Charles se dopustil menšího přešlapu a rozpovídal se o jménu pro malou princeznu, chlapecké varianty nezmínil. A tak Meghan chodí a zametá stopy. I ona se ale dopustila menšího přešlapu, když během svého luxusního výletu do New Yorku, kde se svými americkými kamarádkami v čele s tenistkou Serenou Williams pořádala tajný baby shower, nevědomky ukázala střípek z výbavičky. Vypadá to, že se královská rodina rozroste o malou uličnici. 

Zdroj: Profimedia.cz

Kde se narodí?

Vévodkyně Kate vložila už třikrát svůj osud do londýnské nemocnice sv. Marie, kde si pronajímá celé křídlo a má k dispozici nadstandardní služby, o kterých si mohou obyčejné smrtelnice nechat zdát. Nebyla by to Meghan, kdyby neporušovala tradice a nerazila si vlastní cestu. V souvislosti s náhlým stěhováním do Frogmore Cottage se pozornost upřela na nedalekou porodnici, v úvahu přišel i odlet za velkou louži nebo domácí porod, který důrazně prosazuje Meghanina matka Doria Ragland.

Nic ale není tak žhavé, jak se na první pohled zdá. Fakt, že zaměstnanci londýnské porodnice dostali přísný zákaz čerpat během dubna, kdy je plánovaný termín porodu, dovolenou, prozrazuje víc, než by si královský pár přál.

Zdroj: Profimedia.cz

Kdo pomůže?

Vévodkyně Kate se vždy spoléhala hlavně na svého muže a nejbližší rodinu, matku a sestru Pippu. To Meghan není pomoc zvenčí proti srsti, a tak mimo podpory své matky s radostí přijala velkorysou nabídku duly, která se stará o pohodu, psychiku a rovnováhu nastávající maminky několik měsíců před i po porodu. Momentálně dostává princ Harry zevrubné instrukce, jak s vévodkyní mluvit, aby se vyvaroval stresu a napětí.  

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky