Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ilona Csáková opět útočí! Výroky proti testování žáků naštvala i kolegy

Ilona Csáková
Ilona Csáková
Zdroj: profimedia.cz
Ilona Csáková

Zpěvačka Ilona Csáková se na sociálních sítích pravidelně pouští do kritiky nejrůznějších vládních nařízení. A co víc, šíří nejrůznější konspirační teorie. Poté, co v minulosti koronavirus označila za výmysl vyšších mocí, teď například tvrdí, že testováním ve školách se děti stanou součástí jakéhosi experimentu. Ke zpěvačce se otočila zády řada jejích kolegů. 

Zpěvačka Ilona Csáková na české hudební scéně existuje již řadu let, během kterých si dokázala vybudovat slušnou fanouškovskou základnu, díky čemuž má dnes i mnoho obdivovatelů na sociálních sítích. Namísto toho, aby Csáková na internetu propagovala svou hudbu, však šíří nejrůznější konspirační teorie a děsí lidi. Děsivější je ovšem fakt, kolik lidí za zpěvačkou stojí.

Bill Gates a WHO

Nejrůznější názory a myšlenky Ilony Csákové dost často stojí na hranici zdravého rozumu. Jedním z nich byl i zpěvaččin dřívější příspěvek, po jehož přečtení si spousta lidí ťukala na čelo. „Facebook se mě vždy ptá, když vám chci něco sdělit, co se mi honí hlavou. Tak já to tedy, Facebooku, povím. Nenechám si v rámci plošného testování šťourat v hlavě špejlí, protože ti, co to nařizují, jedou podle scénáře Billa Gatese a WHO, a zadruhé do mě ani do mých dětí nebude nikdo rvát žádnou vakcínu, která je naopak kontraproduktivní,“ napsala Csáková rázně před několika měsíci na sociální síti.

Testování žáků ve školách je prý experiment

Nově se Csákové podařilo zvednout ze židle mnoho lidí kvůli výrokům ohledně testování žáků ve školách. „Já osobně v případě mých dětí k tomuto rozhodně souhlas nedám. Je snad málo, že se musí ‚dusit‘ v rouškách, které mají prokazatelně negativní dopad na jejich zdraví a psychiku?! Přivedla jsem na tento svět dvě děti, ale rozhodně ne proto, aby mi z nich kdokoliv dělal oběti,“ rozčilovala se Csáková na Facebooku.

„Naše děti vám nedovolíme zneužívat pro vaše experimenty,“ vzkázala ještě zpěvačka se svou novou kamarádkou Nelou Liskovou, která je podle webu Expres zkušenou dezinformátorkou. Reakce na přeludy Csákové na sebe nenechala dlouho čekat. Zpěvačce na sociálních sítích ubývají sledující a s nepochopením se setkala i u kolegů z branže. „Nestačím se divit, kolik kolegů se přestalo se mnou bavit, ale nebudu jmenovat,“ nechala se slyšet pro web Expres.

Poněkud zarážející je rovněž fakt, že sama zpěvačka nemá problémy s podstupováním nejrůznějších zkrášlovacích zákroků, s nimiž se pojí spousta rizik, ale zarytě odmítá očkování i zcela neinvazivní testování. Otázkou zůstává, odkud Ilona čerpá informace pro své výroky. Tohle ale určitě není ta správná cesta, jak ze současné situace rychle ven…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky