Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. A teď vám napráším, jak to mezi bulvárem a celebritami vlastně chodí. Tak třeba jedna naše zpěvačka, co jí vyškrtli z muzikálu...

Csáková! Jsi stará!

Šoubyznys je loďka velmi vrtkavá a víc než jinde tu platí heslo: Jednou jsi dole, podruhé nahoře. Na vlastní kůži to minulý týden pocítila známá zpěvačka Ilona Csáková, která ještě před časem zářila v titulní roli muzikálu Kleopatra. Produkce ji prostě a jednoduše vyšoupla a vydala prohlášení, že se Ilona na roli vizuálně nehodí a že ji nahradí mladičká účastnice X-Factoru Kamila Nývltová. A hned to nejen v bulváru jelo... Jen se podívejte na ty titulky: Csáková je na roli tlustá! Csáková zestárla, nahradí ji mladá Nývltová! Sprcha pro Csákovou: Jsi stará a tlustá, máš padáka!

Kdo jí ublížil? Bulvár, nebo produkce?

Ilona Csáková patří k uznávaným zpěvačkám. Nikdy moc netropila skandály, je profesionálka. Také jsem s ní dělala rozhovor a musím říct, že je to i celkem milá ženská, které to pálí. Na otázky odpovídala bez potíží a za tím, co řekla, si stála. Možná proto a také kvůli tomu, že jsem taky ženská, je mi jí trochu líto. Dobře, na roli sedmnáctileté Kleopatry se ve svých 38 letech moc nehodí. Možná má i pár kilo navíc, takže neodpovídá představě subtilní egyptské královny. Každopádně si produkce měla dát pozor na jazyk a zpěvaččin odchod z muzikálu vysvětlit trochu kulantněji. Však jim Ilona nějakou tu korunu vydělala, nebo ne?

Nakonec záleží jen na divácích

A teď ještě něco málo k obsazení Kamily Nývltové. Tahle kočka zaujala v X-Factoru sexy zjevem i celkem slušným zpěvem. Dokonce se kolem ní točil porotce a skladatel Ondřej Soukup. Ale nevyhrála! A tak otázkou zůstává, jestli zrovna ona bude tím tahákem pro muzikál Kleopatra. Jen si vzpomeňme, co se nadělalo humbuku kolem Šárky Vaňkové, Míši Noskové a dalších holek z televizních soutěží. Dnes po nich neštěkne ani pes! A lidé stejně chodí na muzikály kvůli »starým bábám« - Bílé, Basikové, Machálkové... Třeba to právě Kamila zlomí. Anebo taky ne.