Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nenechám si šťourat v hlavě špejlí a rvát vakcíny! vzkázala Csáková svůj postoj

Ilona Csáková
Ilona Csáková
Zdroj: profimedia

K současné situaci ohledně koronaviru se již stačila vyjádřit řada známých osobností. Výjimkou není ani zpěvačka Ilona Csáková, která na sociálních sítích naznačila, že dění považuje za spiknutí mocných. Co napsala?

COVID-19 rozdělil společnost na několik táborů. Někteří věří, že je situace zbytečně přeceňována a odmítají dodržovat nařízení vlády, jiní naopak apelují na nošení roušek a snaží se sžít s novými opatřeními. Situaci již stačila okomentovat i řada známých českých osobností, které vyjádřily své postoje. 

Pozadu nezůstala ani zpěvačka Ilona Csáková. „Facebook se mě vždy ptá, když vám chci něco sdělit, co se mi honí hlavou. Ta já to to tedy, Facebooku, povím. Nenechám si v rámci plošného testování šťourat v hlavě špejlí, protože ti, co to nařizují, jedou podle scénáře B. Gatese a WHO, a zadruhé do mě ani do mých dětí nebude nikdo rvát žádnou vakcínu, která je ba naopak kontraproduktivní,” napsala zpěvačka rázně na známou sociální síť.

Zpěvačka má jasno

Zpěvačka s preventivními opatřeními žádné větší problémy nemá. Jediné, co jí dělá vrásky, je zákaz zpěvu. „Je to opravdu hrozně nešťastné pro kulturu, ale i pro všechny, kterých se opatření bezprostředně dotýkají, zákaz zpěvu šíření koronaviru stejně nezabrání. Je to úplný nesmysl říct, že se koronavirus přenáší zpěvem,” nechala se Ilona Csáková slyšet pro super.cz. 

Nelze se divit, že zpěvačku zákaz zpívání rozčílil. V nedávné době totiž vydala své nové album s názvem Jemně půl. To sobě i fanouškům nadělila ke svým 50. narozeninám. Plánovala zazpívat posluchačům své nové písně naživo, na to si však bude muset ještě nějakou dobu počkat. 

Mrzí ji, že nemůže fanouškům zazpívat nové písně

Ilona Csáková ovšem zdaleka není jediná, kdo situaci okomentoval. Ostře se proti koronaviru postavila například Bára Basiková, kterou mohou diváci v současné době vidět v show Tvoje tvář má známý hlas. Nakonec nemoc sama prodělala, avšak se u ní neobjevily žádné příznaky. „Podle testu jsem covid už prodělala, ale nevím o tom, nic mi není. Přesto jsem zůstala deset dní v povinné karanténě,” nechala se Bára, jejíž nemoc na nějakou dobu pozastavila natáčení oblíbené show, pro super.cz.

„To, že máme deset dnů pauzu a nikomu nic není, mi přijde nesmyslné. Ale vláda tak nařídila, naštěstí máme tři díly předtočené dopředu. Ale současné restrikce jsou nepřiměřené. Vypuknul tady mor? Denně umírají tisíce lidí? Ne. A ta panika, strach, zákazy, ztráty zaměstnání a neustálé karantény jsou mnohem, ale mnohem horší než ta nemoc sama,” dodala Bára ještě.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU