Jako frontman populární rockové kapely nemá Igor Timko o fanynky nouzi. Jak ale říká, on ani jeho manželka na sebe nežárlí. A že by mohli! Ani Silvia totiž rozhodně není k zahození. Krásná a chytrá blondýnka živící se jako zubařka je jistě snem nejednoho muže.

„Manželka nemá na co žárlit. Navíc ona má jako zubařka také mnoho přednášek, kongresů a konzilií, a tak mohla mít také spoustu příležitostí mi zahnout. Jak se říká, příležitost dělá zloděje a to bez ohledu na to, jestli má člověk manželku zubařku, moderátorku, nebo dělnici,” prozradil před lety při rozhovoru v rámci Dnů lidí dobré vůle.

Základem šťastného manželství je tolerance

Základem šťastného manželství je podle nich tolerance. Mají totiž oba velmi nabitý program. Igor neustále vystupuje v Čechách a na Slovensku, zatímco Silvia vyučuje a šéfuje klinice v košické univerzitní nemocnici. Oba dva dále dost slušně živí reklama. Před nedávnem se Timko objevil v reklamě na kosmetiku pro muže a jeho žena jako lékařka doporučovala zubní pastu.

"Na účinkování v reklamě jsem byla oslovená jako zubní lékařka, která přednáší na mezinárodních kongresech už dlouhých dvacet let," objasnila působení v reklamním spotu Timková pro Nový čas.

Život po boku hudební hvězdy není snadný

Kráska se nijak netají tím, že život po boku hudební hvězdy není vždy snadný a vše se podřizuje koncertům, festivalům a vystoupením. Manžel i děti s ní souhlasí.

"Datum dovolené máme dané dva roky dopředu, právě kvůli koncertnímu programu, který se na dané období plánuje," prozradil se smíchem Igor pro sedmička.cz.

Související články