Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

I členové královské rodiny jsou jen lidé a ještě si potrpí na sentiment

I členové královské rodiny jsou jen lidé a ještě si potrpí na sentiment
I členové královské rodiny jsou jen lidé a ještě si potrpí na sentiment
Zdroj: Instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (27)

Vlastně už před narozením se o většinu z nich zajímal celý svět. K jejich každodenním aktivitám patří kromě jiného i pozornost médií, fotografové jsou jim v patách a zaznamenávají každý jejich krok, což je jistě nepříjemné, ale pro nás smrtelníky velmi přínosné. Můžeme se tak přesvědčit, že i členové britské královské rodiny jsou ve skutečnosti lidé jako my.

A nejen to! V galerii se také dozvíte, jak moc jsou sentimentální. Vyžívají se v připomínkách starých časů a to na první pohled poměrně nenápadně. Zkrátka na podobné příležitosti si berou obdobné oblečení, jako to ve stejné situaci udělali jejich předci. Například William vezme do náruče svého syna stejně, jako to udělal před třiceti lety jeho otec princ Charles. Ne náhodou je malý George, Williamův syn, oblečen velmi podobně jako kdysi jeho tatínek. Přebornicí v připomínkách starých dobrých časů je vévodkyně Kate, která se s oblibou inspiruje u princezny Diany. Na lyžování si vezme stejně červenou bundu jako kdysi Diana, na významnou událost obleče podobné šaty a do vlasů posadí stejnou čelenku, jako to udělala Diana, její de facto potencionální tchyně. A takových srovnání najdete v galerii více.

Samozřejmě může jít ve všech případech o náhodu, ale stačí se podívat na fotografie a obrázek si uděláte jistě sami. Líbit se vám jistě budou i snímky, na kterých se podařilo zaznamenat zcela bezprostřední chování či momentku z života šlechticů.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky