Ještě předtím, než osud svedl Hynka Čermáka a Veroniku Mackovou dohromady, herec několik let randil se scenáristkou Danielou Choděrovou, se kterou dokonce zplodil dvě děti. Ženit se ale nechtěl, protože se zkrátka na manželství necítil. Jeho pohled se ale naprosto změnil ve chvíli, kdy se seznámil se svou nynější láskou.

Láska na první pohled

Hynek Čermák a Veronika Macková se poprvé setkali během natáčení filmu Gangster Ka: Afričan v roce 2015. „Jsme už pátým rokem manželé. Seznámili jsme se ve chvíli, kdy jsem jí držel pistoli u hlavy. A řekl jsem si: No, tuhle ženu si asi vezmu. A to jsem taky udělal. Nevím, co mě to napadlo. Jsem docela impulzivní. Když už se pro něco rozhodnu, tak většinou velice rychle,” popisoval v pořadu Život ve hvězdách před časem Čermák okolnosti seznámení s herečkou, která je divákům známá hlavně jako Magda ze seriálu Ulice.

Věk nehraje roli

Manželé si spolu skvěle rozumí a jejich láska i po pěti letech nadále roste. A to i navzdory tomu, že je dělí jedenadvacetiletý věkový rozdíl. „Verunka je stará duše. To není urážka. Ale když potkáš dvacetiletou holku a ona ti řekne, že poslouchá Charlese Aznavoura, tak to je stará duše,” prozradil Čermák vloni v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Podle jeho manželky si ale tak dobře oba rozumí i díky tomu, že si poskytují jistou míru svobody. „Oba jsme Vodnáři, takže každý máme svůj svět, v němž si poletujeme, ty světy se propojují a jindy je máme každý pro sebe, a proto se nám oběma dobře a svobodně létá,” vysvětlila herečka v rozhovoru pro TV Magazín.

Zdroj: Youtube

Související články