Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hvězdy seriálu Přátelé: Cox se stydí za plastiky, Perry bojoval se závislostmi

Přátelé
Přátelé
Zdroj: Profimedia
Přátelé

Rachel, Monica, Phoebe, Ross, Chandler a Joey, nejslavnější Přátelé světa. Těžko byste našli seriál, který je tak oblíbený jako Přátelé. Neexistuje snad nikdo, kdo by neviděl alespoň jeden díl. Šestice kamarádů, kteří řeší starosti i radosti života, dostaly každého.

Seriál Přátelé vůbec nemusel mít toto jméno. Ve hře byly totiž názvy jako Kavárna, co nikdy nespí, Šest na jednoho nebo Přátelé jako my. Přátel také nemělo být šest, ale měly být jen čtyři. Phoebe s Rossem měli představovat doplňkové postavy. Nakonec se však stali plnohodnotnými členy party.

Seriál se začal vysílat roku 1994 a skončil roku 2004. Na jeho závěrečnou část se dívalo neuvěřtelných 52,5 milionu diváků. Za těch deset let, co se vysílal, se na něm mnozí stali doslova závislými, proto byli štěstím bez sebe, že se opět vrací na televizní obrazovky. 

Na jeden speciální díl po více než 15 letech od posledního setkání Přátel se fanoušci kultovního seriálu můžou podívat na HBO. Sejde se v něm všech šest hlavních hrdinů, ale i spousta dalších celebrit.

Vy se tak můžete podívat, jak se přátelé z Přátel po tolika letech změnili vizuálně a teď si pojďme připomenout, čím se dnes živí a co dělají.

Courteney Cox vypadá jak monstrum

Courteney Cox, alias Monika, nebyla po ukončení seriálu příliš vidět. Žádná slavná hvězda se z ní nestala a Přátelé jsou tak ten největší hit, ve kterém si zahrála. Do povědomí diváků se tak nedostala žádnou hvězdnou rolí, ale svým vzhledem, který je podpořen četnými plastickými operacemi. Sama herečka ví, že to s úpravami přeháněla a lituje jich. Není se čemu divit, vypadá šíleně. Courteney je rozvedená a má dceru Coco.

Jennifer Aniston zůstala hvězdou i po skončení seriálu

Další hvězda seriálu Jennifer Aniston si zahrála nejlepší kamarádku Moniky. Ta se i po ukončení seriálu má skvěle. Patří mezi nejobsazovanější a nejoblíbenější hollywoodské herečky. Navíc mezi její lásky patřil Brad Pitt, kterého si dokonce vzala. Manželství však skončilo po pěti letech. Ani její další manželství nevydrželo. Zato přátelství s Courteney Cox si herečky ponechaly i po natáčení a dodnes jsou si velmi blízké.

Lisa Kudrow si vzala francouzského podnikatele

Lisa Kudrow nebo také Pheobe je ztřeštěná kamarádka Moniky a Rachel. Ve skutečnosti je provdaná za francouzského podnikatele Michaela Sterna, se kterým má syna Juliana. I po Přátelích Kudrow stále hraje a živí se tím. I když její roli Pheobe už nic nepřekoná, o menší role nouzi nemá.

Matthew Perry bojoval se závislostmi

Outsider party Chandler Bing, kterého si skvěle zahrál Matthew Perry, podstoupil  během natáčení dvakrát odvykací kúru. Byl totiž závislý na lécích, drogách a alkoholu. Bylo to v roce 1997 a 2001. Dnes se kromě herectví Perry věnuje veřejně boji se závislostmi. Dokonce si v domě založil odvykací centrum. Není ženatý a je bezdětný.

David Schwimmer je rozvedný a má syna

Moničin bratr a romantický paleontolog Ross je osudovým mužem Rachel. Po ukončení seriálu se objevil v mnoha dalších seriálech i filmech. Žádná postava však již nebyla tak ikonická, jako právě Ross z Přátel. David Schwimmer, který ho hraje, je rozvedený s fotografkou Zoe Buckman. Mají spolu syna Clea.

Matt LeBlanc moderoval Top Gear a měl svůj vlastní sitcom

Poslední z party je Joey Tribbiani. Ten si o sobě myslí, že je velký svůdník a ještě větší herec. Není to ale pravda. Jeho představitel Matt LeBlanc z této role vytěžil, co se dalo. Po skončení Přátel začal natáčet nový sitcom s názvem Joye. Zahrál si v několika dalších filmech a seriálech. Moderoval také pořad Top Gear. Byl ženatý s herečkou Melissou McKnight. Mají spolu dceru Marina Pearl.

Zdroje: The Sun, Elle

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky