Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dvojčata Weasleyovi: Bratři Phelpsovi už nejsou zrzaví a u filmu nezůstali

Slávu z dětství chlapci nevyužili.
Slávu z dětství chlapci nevyužili.
Zdroj: Profimedia
Slávu z dětství chlapci nevyužili.

Film Harry Potter dal několika dětským hercům možnost dostat se mezi skutečné Hollywoodské hvězdy, ne všichni ale tuto možnost využili! Bratři Oliver a James Phelpsovi už dál v herecké kariéře nepokračovali. Jak vypadají dnes a co dělají?

První film o Harry Potterovi vznikl již před devatenácti lety. Z tehdejších dětských hvězd už jsou tedy dnes dospělí lidé, ne všichni ovšem zůstali u herectví. 

Hvězdou celého snímku je samozřejmě Harry, kterého ztvárnil Daniel Radcliffe. Díky roli malého kouzelníka, se mu podařilo získat další nabídky, a tak kromě sedmi dílů zfilmovaného bestselleru, má na kontě i mnoho dalších celovečerních filmů.

Podobně úspěšná je i Harryho spolužačka z Bradavic Hermiona, kterou si zahrála Emma Watson. I jí se díky dětské roli podařilo dostat mezi světově vyhledávané herečky.

Tom Felton, který dostal těžkou postavu zlého Draca Malfoye se také činí a za uplynulé roky natáčí jeden film za druhým.

Kdo však od showbyznysu dal ruce pryč, jsou právě dvojčata Oliver a James. Od posledního dílu uběhlo téměř deset let, ani jeden z bratrů se evidentně ale za hereckou kariérou nehoní.

Když se ale naskytne akce spojená se jménem Harryho Pottera, Phelpsovi si žádné pozvání nenechají ujít. Ačkoliv už nemají zrzavé vlasy a na ulici je asi kromě skalních fanoušků slavného kouzelníka nikdo nepozná, popularitu mají bratři dodnes. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU