Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hvězdy devadesátých let: Jak dnes vypadají krásky, které jsme obdivovali

Zdroj: Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (46)

Čas není spravedlivý a neměří všem stejně, důkazem jsou tyto dámy! Připravili jsme pro vás galerii plnou fotografií známých tváří z dob, kdy začínaly, a ze současnosti. Ohodnoťte české krásky a dejte nám vědět, která to u vás vyhrála, která podle vás vypadá i po letech stále velmi dobře.

A koho v naší galerii najdete? Blíže jsme se podívali na top modelky Evu Herzigovou a Danielu Peštovou, na hvězdu Fontány pro Zuzanu Evu Vejmělkovou, na Simonu Chytrovou, manželku režiséra Víta Olmera, dále pak na první novodobou československou Miss Ivanu Christovou, modelku a v současnosti oddávající Kateřinu Kornovou a na herečky Veroniku Jeníkovou, Veroniku Žilkovou a Evu Jeníčkovou, známou z kultovních Sněženek a machrů.

Veronika Žilková se svou přirozenou barvou vlasů.

Prohlédněte si pozorně galerii, ve které najdete fotografie dam z devadesátých let a pro srovnání ze současnosti. Občas se nám až nechtělo věřit, že mezi fotografiemi je opravdu téměř třicetiletý rozdíl. Některé dámy vůbec nestárnou, jiné jsou zase s přibývajícími léty hezčí a hezčí. Inu, posuďte sami!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky