Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

HVĚZDNÉ ROZCHODY ROKU 2016: Kterým párům se stal rok ohnivé Opice osudným?

Angelina Jolie a Brad Pitt v září oznámili, že se rozvádějí
Angelina Jolie a Brad Pitt v září oznámili, že se rozvádějí
Zdroj: profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (20)

V roce 2016 nás dle předpovědí horoskopů měly čekat velké změny. Ovšem, že jich bude tolik a přinesou většinou velmi smutné události, asi nikdo nečekal. I pro vztahy slavných znamenal tento rok změny, ovšem v tom negativním smyslu. Kdo podal žádost o rozvod a kdo ho konečně dokončil?

Připravili jsme pro vás galerii celkem deseti slavných celebrit, které se rozhodly, že už spolu nechtějí být. Většinou se vymlouvají na nerozlučitelné rozpory. Některé páry si procházely krizemi, ale snažily se situaci řešit, přesto to nakonec nevyšlo.

Největší bombu minulého roku ale určitě přineslo září. Duo Brangelina se rozvádí! Angelina Jolie podala žádost o rozvod a navíc poštvala na Brada Pitta polici, protože prý ubližuje jejich dětem a užívá drogy. Zřejmě se jednalo o první tah v soudní bitvě, v níž půjde o svěření dětí do výhradní péče a rovněž o rozsáhlý majetek. Soudní mašinerie se rozjíždí...

Na konci naší galerie najdete i jeden pár, u kterého to vypadá, že se možná rozvod nakonec konat nebude. Dvojice ho oznámila před více než rokem a nyní spolu byla viděna s dětmi v družném hovoru na procházce do kostela. Uvidíme, třeba jim ten nadcházející rok přinese usmíření.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky