Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Husí kůže, vrásky, žilky, chlupy, celulitida: To kdysi dokázaly přiznat modelky

Cindy Crawford
Cindy Crawford
Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (17)

Husí kůže, vrásky, žilky, chloupky, celulitida... To vše na dnešních profesionálních fotografiích nenajdete. Proč, když před dvaceti lety to ženám na kráse evidentně neubíralo? Dříve modelkám jednoduše stačilo, aby byly krásné, měly i jisté kouzlo a uměly pózovat. Dnes to vypadá, že k tomu, aby byly na fotografiích "koukatelné", potřebují minimálně tři hodiny tvrdé práce zručného grafika. Podívejte se, jak vypadaly modelky před vynálezem photoshopu.

Někde se stala chyba… Módní průmysl nám předhazuje dokonalou krásu s prohlášením, že to je to, na co se “normální smrtelníci“ chtějí v časopisech dívat. Na druhou stranu, ti samí “normální smrtelníci“ křičí, že nechtějí být obelhávání a chtějí vidět realitu. Jak to tedy je? Proč jsou zvláště tedy módní fotografie upravovány tak, že vzhled modelek už téměř neodpovídá realitě, a když se pak dotyčná ukáže někde mezi lidmi, nikdo ji nepozná?

V galerii najdete ty nejlepší modelky minulosti a jejich profesionální fotografie. Všichni a všechno na nich vypadá tak reálně, modelky nejsou dokonalé, a přesto jde o krásné snímky! Souhlasíte?

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky