Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tanec, zpěv i dabing: Co všechno zvládají nadané dcery Karla Gotta?

Ivana Gottová ukázala dcery Charlotte a Nelly.
Ivana Gottová ukázala dcery Charlotte a Nelly.
Zdroj: Profimedia
Ivana Gottová ukázala dcery Charlotte a Nelly.

Krásná a talentovaná dcera zpěváka Karla Gotta, Charlotte, půjde zřejmě v jeho šlépějích. Má okouzlující hlas, talent a píli, která je v této branži více než nutná. No a co si budeme povídat, její jméno jí taky jistě otevře mnohé dveře k zajímavým příležitostem.

Karel Gott miloval všechny své dcery, nemůžeme ale říci, že všechny stejně. S Dominikou měl dlouhá léta trápení a s Lucií se zase často nevídal. Zato dvě nejmladší si hýčkal tak, jak nejlépe dovedl a dopřával jim nejlepší hudební vzdělání.

To se nakonec vyplatilo a jak to vypadá, dcera Charlotte se vydá v jeho stopách. Gott se na ni jistě dívá z nebe a raduje se, že i když je z ní puberťačka, nikde nevyvádí a věnuje se zpěvu. Že je velmi talentovaná, ukázala už díky písni Srdce nehasnou, která patří mezi ty nejlepší duety, které naše česká hudební scéna má.

Nejmladší dcery mají talent po tatínkovi

Jak sám Karel říkal, jeho holčičky jsou velmi talentované. Charlotte právě na zpěv a Nelly zase pohybově. Je jasné, že se po Karlově smrti uzavřely, nebavily se s médii a nebylo o nich slyšet. Ale jinak tomu nebylo ani za mistrova života. Holky sice vystupovaly, ale s médii se bavit nesměly. Karel totiž moc dobře věděl, kam je mohou média dotlačit, když budou chtít, tudíž je on i Ivana velmi hlídali.

Gott si moc dobře uvědomoval, že je Charlotte na jevišti skvělá a že by mohla v životě něco dokázat. Před smrtí jí tedy kladl na srdce, aby ve zpěvu a herectví pokračovala a nevzdávala se.

„Obě holčičky jsou velmi talentované, nemají zábrany, což je důležité. Nelly je talentovanější spíše na sportovní výkony, gymnastiku a tanec, ale doma také zpívá. U Charlottky bych byl rád, kdyby se věnovala herectví. Jsem přesvědčen o tom, že to v ní je,“ řekl pro Aha!.

Charlotte je předurčena k velkým věcem

Je velká škoda, že kromě jednoho duetu spolu Karel a Charlotte více nestihli nazpívat. Jinak si spolu ale zazpívali už vícekrát. 

„Já si s dcerou zazpíval už několikrát. Měli jsme dva duety v pohádkách Anděl Páně 2 a Když draka bolí hlava. Na Charlottce je poznat, že zpívá velmi ráda a v projevu je hotová zpěvačka. Nemá žádné problémy, přijde, dobře se připraví a odzpívá to,“ řekl za svého života pro iDnes.cz.

Charlotte má za sebou už i účinkování v muzikálu Mata Hari, kde excelovala ve svých sedmi letech. Už tenkrát se jí dostalo pochvaly od Michala Davida, že má opravdu talent. V osmi letech to byl muzikál Antoinetta - královna Francie. Tam se s ní objevila i mladší sestra Nelly, která si tam však jen zatančila.

Vzhledem k tomu, že má Charlotte i příjemný hlas, objevuje se také v dabingu a nutno podotknout, že má úspěch a jde jí to skvěle. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky