Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hudební festival Coachella: Přehlídka toho nejodvážnějšího, co jsou na sebe dívky schopné obléci

Hudební festival Coachella: Přehlídka toho nejodvážnějšího, co jsou na sebe dívky schopné obléci
Hudební festival Coachella: Přehlídka toho nejodvážnějšího, co jsou na sebe dívky schopné obléci
Zdroj: Instagram.com
Prohlédněte si všechny fotografie (38)

Hudební festival, který aktuálně probíhá na území Colorada, je nejen o muzice, ale také o módě a v posledních letech by se dalo říci, že především o ní. Nejde tu ale o módu kopírující aktuální trendy, outfitům se zde meze nekladou. Čím kreativnější look, tím lepší. Ostatně, podívejte se sami do obsáhlé galerie plné fotografií z právě probíhající Coachella Valley 2018.

Jak už bylo řečeno, Coachella je hudební festival, který se koná už od roku 1999. Neoficiálně ale první ročník proběhl 5. listopadu 1993, když se legendární Pearl Jam rozhodli bojkotovat Ticketstream a uspořádali pro 25 000 fanoušků koncert na zelené louce právě v místě, kde se dnes festival koná. O 6 let později se tu uskutečnil první ročník festivalu s oficiálním názvem „Coachella Valley Music and Arts Festival“, který ale zastínily problémy okolo festivalu Woodstock 99, kde došlo k výtržnostem a požárům. V roce 2000 byla přestávka, ale od roku 2001 se festival koná pravidelně.

Coachella je vyhlášená také tím, že tu lze spatřit ty největší hvězdy nejen na pódiích, ale také pod nimi. Cestou pro pití nebo na záchod tu tedy můžete potkat například Katy Perry, Vanessu Hudgens, Gigi Hadid, Nicole Richie, Paris Hilton, Diane Kruger, Kate Bosworth, Alessandru Ambrosio, Behati Prinsloo, Justina Biebera, Adama Levina a mnoho dalších.

O lístky na festival je každý rok enormní zájem, ty letošní byly vyprodány za 136 minut. Zkrátka, každý Američan si touží odškrtnout, že byl alespoň jednou v životě na hudební události roku.

Festival bylo možno sledovat živě!

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky