Vztah Hrzánové a Holuba přeci jen tak úplně bez mráčku není. Slavná herečka se začala jednu dobu objevovat po boku zpěvačky Anety Langerové. Hrzánová se na to konto nechala slyšet, že pokud se zamiluje, je jí jedno, jestli se jedná o muže, nebo ženu.

Zásnuby a pak až láska

Vztah Hrzánové a Holuba začal velmi netradičně. Herec uviděl svou nastávající manželku při jejím divadelním vystoupení a zamiloval se. „Když jsem Báru viděl v Rackovi jako Ninu Zarečnou, byla tak úžasná, že jsem ji požádal o ruku. Byla dost překvapená a namítla: ‚Vždyť jsme spolu vůbec nechodili.‘ Tak jsem ji vzal za ruku a celou noc jsme chodili po městě podél Vltavy,“ zavzpomínal herec v rozhovoru pro web Ženy Iprima.

Podobně komická byla i situace s jejich svatbou. „Jenže zrovna volal kamarád Vlastík a říkal: ‚Tady na chalupě dlouho nebyl žádný velký mejdan. Hele, starosta mi říkal, že má volný termín na svatbu. Nechcete se vzít?‘ A nabídl dva termíny: jeden na začátku prázdnin a druhý 10. srpna. Tak jsme vzali ten druhý,“ prozradil Holub historku o tom, jak se vzali pro magazín Téma.

Úspěšný syn

Čtyři roky po svatbě se jim narodil syn Antonín. Ten pokračuje v uměleckých šlépějích svých rodičů. Studoval muzikálovou školu v Paříži a působil tam i v místním divadle. Za zahraniční angažmá byla ráda hlavně Hrzánová, která si je vědoma toho, že v místním uměleckém rybníčku se všichni znají a syna by tak mohli lidé brát jako protekčního.

„Dneska jim za to mockrát děkuju. Na školu brali patnáct lidí z dvou set přihlášených. On byl mezi nimi jediný student, jehož rodným jazykem nebyla francouzština. Jsem na něj hodně pyšná. Navíc v Paříží opravdu nikdo neví, kdo je Holub a Hrzánová ani kdo byl můj táta. Je tam opravdu sám za sebe. Vyrostl z něj krásný inteligentní, talentovaný, velice pozorný a empatický muž,“ pyšnila se Hrzánová pro MF DNES.

Související články